comScore

Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir

Arda Turan'dan Berkay ve eşine tazminat davası

16 Ekim 2018, Salı 18:54
Arda Turan'dan Berkay ve eşine tazminat davası

Arda Turan'ın şarkıcı Berkay Şahin ile yaşadığı kavganın ardından yakın çevresine, Berkay Şahin ve eşi Özlem Ada Şahin'e Türkiye Cumhuriyeti tarihinde görülmemiş büyüklükte bir tazminat davası açacağı iddia edildi. 

FutbolArena - Arda Turan ile şarkıcı Berkay Şahin arasında yaşanan kavganın yankıları sürerken, Arda'dan yeni bir açıklama geldi. Hatırlanacağı üzere Başakşehirli futbolcu Arda için hazırlanan iddianamede "Cinsel taciz, ruhsatsız silah bulundurmak, güvenliği kasten tehlikeye sokmak ve kasten yarılama" suçlamalarıyla dava açılmıştı. Hazırlanan iddianamenin ardından Arda Turan için 12.5 yıl, Berkay Şahin için ise 2 yıl hapis istenmişti. 


Arda Turan - Berkay Şahin kavgasında son durum ne?


Bu olayın ardından Arda Turan'dan yeni bir açıklama geldi. teve2'de yayınlanan 2. sayfa programının haberine göre, Arda Turan bu olayın ardından yakın çevresiney aptığı açıklamada, "Bana iftira attılar. Ben kimseyi taciz etmedim. Berkay ve eşine Türkiye Cumhuriyeti'nde daha önce eşi benzerine rastlanmamış büyüklükte bir tazminat davası açacağım. Bunun için de hiçbir masraftan kaçınmayacağım. Gerçeklerin ortaya çıkması adına davadan asla vazgeçmeyeceğim." dediği iddia edildi. 

Süper Lig Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"