comScore

Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir

Arda Turan'dan Berkay ile hastanede ne konuştu? (Arda Berkay kavgasında son dakika)

11 Ekim 2018, Perşembe 11:28
Arda Turan'dan Berkay ile hastanede ne konuştu? (Arda Berkay kavgasında son dakika)

Arda Turan Berkay kavgasında son dakika gelişmesi! Arda Turan Berkay ile ne konuştu? Arda Turan, Berkay'ın kaldırıldığı hastaneye giderek silahı verip "Beni vur" dedi mi? Arda Berkay kavgasında ve sonrasında yaşananlarla ilgili yıldız futbolcudan flaş açıklamalar geldi. 

Arda Berkay kavgası! Arda Berkay ile niye kavga etti? Arda Berkay'ın karısı Özlem Ada Şahin'e ne dedi? Arda Turan Özlem Ada Şahin arasında neler yaşandı? Arda Berkay'ın kaldırıldığı hastaneye giderek ne dedi? Arda Berkay'a silah verdi mi? Arda Berkay kavgası izle görüntüleri yayınlandı mı? Medipol Başakşehir forması giyen Arda Turan şarkıcı Berkay ile yaşadığı kavga sonrasında açıklamalarda bulundu. Arda Turan Berkay kavgasıyla ilgili Teve 2 ekranlarında yayınlanan 2. sayfa programına ne açıklamalarda bulundu?
 

Arda Turan Berkay kavgası (Arda Turan Teve2 Berkay açıklaması)


Arda Turan ile Berkay arasında yaşanan kavga magazin gündemiyle birlikte spor kamuoyunda da büyük yankı uyandırdı. Başakşehir forması giyen Arda Turan'ın gittiği eğlence mekanında Berkay'ın karısı Özlem Ada Şahin'in kulağına eğilerek, "Bekar olsan seni kaçırmazdım" dediği iddia edilmişti. Arda Turan yaşanan olayların ardından Teve2 ekranlarındaki 2. Sayfa adlı programa şu açıklamaları yaptı:

" hanımefendi ve arkadaşları yan masamızda eğleniyordu. 1 saat sonra mekana Berkay geldi. Benim yanıma gelip 'Kaptan seninle yarın görüşelim mi' dedi. 'Tamam Berkay, konuşalım' dedim. Önce şakalaşıyor sandım. Sonra gelip ensemden tutunca sinirlendim. Sonra 'sana ne oluyor' dedim, kafayı koydum.
O ana kadar neden kavga ettiğimizi bile bilmiyordum. Olayın detaylarını Aslıhan'dan öğrendim. Onu da Özlem aramış. Duyduklarım karşısında şoke oldum.

Berkay'ın eşiyle aramızda hiçbir sohbet olmadı.

Hastaneye silahla gittim. Berkay'a 'Ben kimsenin karısına, kızına bakmam. Eğer bu iftiraya inanıyorsan bana sık' dedim. Hastanede 'bir yanlış anlaşılma olmuş' dedik. Eşiyle ve Berkay ile sarılarak, helalleşerek ayrıldık.

Sabah uyandığımda Berkay ve eşinin bu açıklamalarını okudum."


 

Aslıhan Doğan'dan Arda Turan Berkay kavgası için açıklama (Aslıhan Doğan Instagram paylaşımı)


Aslıhan Doğan sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu açıklamalarda bulundu:

"Yaşanmışlıklarıyla her daim olgunlaşmış bir insan, yetiştirilme şeklinden ötürü aile kavramının ne olduğunu iyi bilen bir evlat, tahmin edilenden çok daha güçlü bir kadın, ve en önemlisi bir anne adayı olarak yazıyorum. İlişkimin ilk gününden evliliğimin bugününe kadar ne kadar saçmalık varsa önüme sunuldu. Farklı amaçlara hizmet eden, beni sosyal platformda eleştirmeyi kendinde hak gören, ve maalesef mutsuzlukla beslenen hazımsız insanlarla karşılaştım. Sabrım bir çok kez denense de bugüne dek kimseye istediğini vermedim. Bugün de vermeyeceğim. Allah'ın izniyle oğlumu kucağıma almama çok az kala, yazılıp çizilen hiçbir şeyin, ve hiçbir 3. şahsın bana ve aileme zarar verebilecek nitelikte olmadığını bilmenizi isterim. Saygılar."

ASLIHAN DOĞAN INSTAGRAM İÇİN TIKLA

FutbolArena Transfer Turu (14 Haziran 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.