comScore

Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir

Arda Turan'dan Barcelona'ya veda mesajı

13 Ocak 2018, Cumartesi 17:33
Arda Turan'dan Barcelona'ya veda mesajı

Arda Turan, Başakşehir'e transferi sonrasında kulübü Barcelona'ya veda mesajı yayımladı.

FutbolArena - Barcelona'dan Başakşehir'e kiralanan Arda Turan, kulübü Barcelona'ya veda mesajı yayımladı. Arda Turan resmi twitter adresinden önce İngilizce sonra da Türkçe olarak veda mesajını takipçileriyle paylaştı. 

"VEDA ZAMANI"
Mesajında Barcelona'da geçirdiği güzel günlere atıfta bulunan Arda Turan, "Ama şimdi veda zamanı, en azından bir süreliğine" derken takımına geri dönebileceğinin de sinyallerini verdi.

"Ruhumun bir yerinde hala bir gülümseme saklı, o gülümsemeyi bulmam için ülkeme dönmeme izin verdiğiniz için minnetarım" diyen Ardan Turan, "Yeniden çok sevdiğiniz o adama dönüşmek için elimden gelen her şey yapacağım" ifadelerini kullandı. 

İşte Arda Turan'ın veda tweeti... 

 
ANLAŞMA 1,5 ARTI 1 YILLIK 

Süren pazarlıklar sonucunda Medipol Başakşehir Arda Turan'ı 1,5 artı 1 yıl satın alma opsiyonu ile kadrosuna katmayı başardı. Tarafların el sıkışması ile birlikte Arda Turan, Medipol Başakşehir'e transferinin tamamlanması üzere bugün İstanbul'a gelmesi bekleniyor.

GÖKSEL GÜMÜŞDAĞ AÇIKLADI

Medipol Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada transferin bittiğini resmen duyurdu.

Süper Lig ile ilgili tüm gelişmeleri Süper Lig Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz

FutbolArenaHaber Turu (13 Şubat 2020)