comScore

Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir

Arda Turan resmen Başakşehir'de! Ahmet Bulut açıkladı

11 Ocak 2018, Perşembe 22:29
Arda Turan resmen Başakşehir'de! Ahmet Bulut açıkladı

Arda Turan'ın Medipol Başakşehir'e transferinde menajer Ahmet Bulut son gelişmeleri aktardı. 

FutbolArena - Medipol Başakşehir'in Arda Turan transferinde son aşamaya gelindi. Yıldız futbolcuyla anlaşma sağlayan Başakşehir yönetimi 12 Ocak Cuma günü İspanya'ya giderek Barcelona yönetimiyle son detayları görüşecek. Bu gelişmelerin ardından menajer Ahmet Bulut'tan son dakika açıklaması geldi. 


Arda Turan Başakşehir'e transfer oldu mu?


Barcelona'dan ayrılması kesinleşen Arda Turan, Medipol Başakşehir'de! Transferle ilgili son olarak menajer Ahmet Bulut A Spor'a yaptığı açıklamada, "Şu an her şey olumlu gidiyor. 12 Ocak Cuma günü karar açıklanacak. Biz zaten Başakşehir'e evet dedik. Arda Turan da evet dedi. %99 Barcelona da evet diyecek. Sadece 1-2 pürüz kaldı. Transferin %99 bittiğini söyleyebilirim." diye konuştu. 


Arda Turan'ın Başakşehir'e transferiyle ilgili Mehmet Demirkol'un yorumları


Öte yandan Mehmet Demirkol ise NTV Spor'da Arda transferini şu sözlerle yorumladı:

"BU TRANSFERİN ANLATILMASI LAZIM"
Başakşehir açısından çok büyük bir başarı bu transfer. Abdullah Avcı'nın bile ihtimal vermediği bir olay oluyorsa yönetimin başarısıdır ama anlatmak lazım bir yandan. Çünkü organik durmuyor maalesef. Göksel Gümüşdağ'ın anlatması lazım Arda Turan'ı nasıl alacaklarını. 2 tane sponsor var deniyor, kim bu sponsorlar?

"ARADA FARK VAR"

Arda Turan ile Abdullah Avcı, Göksel Gümüşdağ, Emre Belözoğlu arasında bağlar var. Ancak ne olursa olsun Barcelona'dan Beşiktaş, Galatasaray'a gitmekle, Başakşehir'e gitmek arasında fark var. 

Son dakika Başakşehir Haberleri FutbolArena'da!

SON 24 SAATTE NELER YAŞANDI?

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)