comScore

Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir

Arda Turan, Medipol Başakşehir'e transfer olacak mı?

03 Ocak 2018, Çarşamba 17:27
Arda Turan, Medipol Başakşehir'e transfer olacak mı?

Beşiktaş'tan sonra Medipol Başakşehir'in transfer gündemine Arda Turan, Türkiye'ye dönmeyi düşünüyor mu? Detaylar haberimizde.

FutbolArena - Barcelona'da sezon başından bu yana kadroya giremeyen Arda Turan'ın ismi Beşiktaş'ın ardından Medipol Başakşehir Futbol Kulübü ile de anılmaya başlandı. Başakşehir'e imza atacağı yönünde çıkan iddialar üzerine Arda Turan çok sayıda telefon aldığı öğrenildi.  Beşiktaş Transfer gündemindeki son dakika gelişmeleri FutbolArena'da!
 

Arda Turan, Türkiye'ye dönecek mi?


Yakın dostlarının Başakşehir'e imza atacağı yönündeki sorularına ise Arda Turan'ın böyle bir şeyin doğruluk payı taşımadığını ve şu anda Türkiye'ye dönmeyi düşünmediğini belirttiği öğrenildi.

Arda'nın kariyerine yurt dışında devam etme planı yaptığı ve Türkiye Süper Ligine şu an için dönmeyi de düşünmediğini net şekilde altını çizdiği belirtildi. Arda'nın İngiltere Premier Ligin önemli ekibi Arsenal ile birlikte Çin Kulüplerinden teklif aldığı biliniyor.
 

Beşiktaş, Arda Turan'ı transfer etmek istiyor mu?


Barcelona'da forma giyemeyen Arda Turan önceki haftalarda Beşiktaş'ın da gündemine girmişti. Sabah Gazetesi yazarı Fatih Doğan, FutbolArena'ya yaptığı özel açıklamada şu an için yönetimin Arda Turan ile ilgilenmediğini söyledi.
"TALİSCA GİDERSE..."

Fatih Doğan, "Beşiktaş'ın Arda Turan ile görüşmeleri oldu. Arda Turan'ın Beşiktaş'a transfer olacağını şu an için düşünmüyorum. Talisca'nın Çin'e gideceği yönünde çıkan gelişmeler sonra Arda Turan gündeme gelmişti. Bir ihtimal eğer Talisca giderse Arda Turan transferi için kartlar yeniden açıkabilir ama şu an için Beşiktaş'ın da bu yönde bir isteği yok" ifadelerini kullandı.

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)