comScore

Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir

Arda Turan İstanbul'da İmparator tezahüratıyla karşılandı

13 Ocak 2018, Cumartesi 18:39
Arda Turan İstanbul'da İmparator tezahüratıyla karşılandı

Medipol Başakşehir'in yeni transferi Arda Turan İstanbul'a gelirken, Başakşehir taraftarları yıldız futbolcuya büyük sevgi gösterisinde bulundu. 

FutbolArena - Medipol Başakşehir'in yeni transferi Arda Turan İstanbul'da! Başakşehir taraftarları Arda Turan'ı karşılamaya gitti ve yeni transferlerini beklerken "İmparator." tezahüratlarında bulundular. 

ARDA TURAN İSTANBUL'DA!
Arda Turan İstanbul'a geldi. Başakşehir'e transfer olan Arda'yı taşıyan uçak Atatürk Havalimanı'na iniş yaptı. Medipol Başakşehir taraftarları ise yeni transferlerini beklerken havaalanında "İmparator Arda Turan." tezahüratlarında bulundular. 
 

Arda Turan'ın maaşı ne kadar?


Medipol Başakşehir'in 1.5 +  1 yıllığına kiraladığı Arda Turan'ın Barcelona'da forma giydiği dönemde Katalan ekibinden yıllık kazandığı para 8 milyon euro. Buna göre Barcelona yönetimi ise anlaşma süresi boyunca Arda'nın maaşının Başakşehir tarafından karşılanacağını açıkladı. 

ARDA TURAN'IN VEDA MESAJI

Mesajında Barcelona'da geçirdiği güzel günlere atıfta bulunan Arda Turan, "Ama şimdi veda zamanı, en azından bir süreliğine" derken takımına geri dönebileceğinin de sinyallerini verdi.

"Ruhumun bir yerinde hala bir gülümseme saklı, o gülümsemeyi bulmam için ülkeme dönmeme izin verdiğiniz için minnetarım" diyen Ardan Turan, "Yeniden çok sevdiğiniz o adama dönüşmek için elimden gelen her şey yapacağım" ifadelerini kullandı. 

Son dakika Başakşehir Haberleri FutbolArena'da!
 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)