comScore

Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir

Arda Turan İstanbul'a geldi izdiham yaşandı! Şampiyonluk sözü

13 Ocak 2018, Cumartesi 19:03
Arda Turan İstanbul'a geldi izdiham yaşandı! Şampiyonluk sözü

Medipol Başakşehir'in yeni transferi Arda Turan İstanbul'a geldi ve büyük bir sevgi gösterisiyle karşılandı. Arda Turan basın mensuplarına burada ilk açıklamasını yaptı. 

FutbolArena - Medipol Başakşehir'in yeni transferi Arda Turan menajeri Ahmet Bulut ile birlikte İstanbul'a geldi. Yaklaşık 200 civarında Başakşehir taraftarının havaalanında sevgi gösterisinde bulunduğu yıldız futbolcuya basın mensuplarının da büyük ilgisi olunca havaalanında izdiham yaşandı. 
 

Medipol Başakşehir'in yeni transferi Arda Turan'ın İstanbul'a geliş görüntüleri (İZLE)


Medipol Başakşehir'in 1.5 + 1 yıl opsiyonlu şekilde 2.5 yıllığına kiraladığı Arda Turan menajeri Ahmet Bulut ile birlikte İstanbul'a geldi. Atatürk Havaalanında yaşananlar:

ARDA TURAN'IN İLK SÖZLERİ:
Arda Turan havaalanında basın mensuplarına yaptığı açıklamada, "Umarım en güzel başarılara, şampiyonluğa beraber ulaşırız. Sadece kısa vadeli hedefler için değil, uzun vadeli başarılar için buradayım. Sayın Başkanımız Göksel Gümüşdağ, hocamız Abdullah Avcı, tüm Başakşehir taraftarları ve ailesine teşekkür ediyorum." ifadelerini kullandı. 

HAVAALANINDA İZDİHAM YAŞANDI

Öte yandan Arda Turan'ın Atatürk Havaalanına menajeri Ahmet Bulut ile birlikte geldiği sırada basın mensupları ve taraftarların yoğun ilgisi karşısında yürümekte dahi zorlanan Arda Turan kendisini bekleyen arabaya binerken dahi güçlük çekti. Arda Turan açıklama yaptıktan sonra Başakşehir taraftarları yıldız futbolcu için "İmparator. Sen adamsın." diye bağırdı.  Ancak bu esnada havaalanında yaklaşık 200 civarındaki Başakşehir taraftarları ile polis arasında kısa süreli bir arbede yaşandı. Bir taraftar ise bayıldı. 

ARDA TURAN'IN BARCELONA'YA VEDA MESAJI

"Ruhumun bir yerinde hala bir gülümseme saklı, o gülümsemeyi bulmam için ülkeme dönmeme izin verdiğiniz için minnetarım" diyen Ardan Turan, "Yeniden çok sevdiğiniz o adama dönüşmek için elimden gelen her şey yapacağım" ifadelerini kullandı. 

Son dakika Başakşehir Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)