comScore

Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir

Arda Turan ile Aslıhan Doğan evlendi!

11 Mart 2018, Pazar 22:16
Arda Turan ile Aslıhan Doğan evlendi!

Başakşehir'in tecrübeli futbolcusu Arda Turan, Aslıhan Doğan ile dünya evine girdi. Arda Turan'ın nikahını Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan kıydı.

FutbolArena Başakşehir'de kiralık olarak forma giyen milli futbolcu Arda Turan, Aslıhan Doğan ile dünya evine girdi. Turan'ın nikah törenine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da katıldığı öğrenildi. 

GALATASARAY MAÇININ OLDUĞU GECEDE
Milli futbolcu Arda Turan, Aslıhan Doğan ile Beykoz Çubuklu'daki Vadi Konakları'nda yapılan sade bir nikah töreni ile dünya evine girdi. Turan'ın akşam saatlerindeki nikah törenine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile eşi Emine Erdoğan'ın da katıldığı öğrenildi. Erdoğan, nikahın yapıldığı Çubuklu'daki konaklara sivil plakalı araçlarla giriş yaptı. 

Arda Turan'ın evlendiği gecede eski takımı Galatasaray'ın da maçı oynandı ve Galatasaray bu sezonun en kritik galibiyetlerinden birini aldı. 
 

Aslıhan Doğan kimdir?


Aslıhan Doğan 4 Aralık 1985 yılında doğmuştur. İş insanı Sabri Doğan'ın kızıdır. Yay burcu olan Aslıhan Doğan, bir süredir Arda Turan ile birliktelik yaşamaktadır. Aslıhan Doğan, saç rengi siyah göz rengi ise kahverengidir.

İlk olarak Hakan Kosif'le olan ilişkisiyle gündeme gelmişti Aslıhan Doğan. Sevgilisinin kendisini aldatması üzerine çok uzun sürmedi bu ilişkisi. Aslıhan Doğan, şu sıralar Tuba Büyüküstün ile aşk yaşayan Umut Evirgen'in eski sevgilisidir. Umut Evirgen'den ayrılan Aslıhan Doğan, ardından Milli yıldızımız Arda Turan ile yaşadığı aşkla gündeme geldi.

Son dakika Başakşehir Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena haber turu (22 Eylül 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.