comScore

Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir

Arda Turan için Başakşehir'den sakatlık açıklaması

25 Nisan 2019, Perşembe 17:42
Arda Turan için Başakşehir'den sakatlık açıklaması

Şampiyonluk yarışında önemli bir viraja giren Medipol Başakşehir, as oyuncuları Arda Turan ve Alexandru Epureanu için sakatlık açıklaması yayınladı.

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig'de şampiyonluk mücadelesi veren Medipol Başakşehir, sakat futbolcuları Arda Turan ve Alexandru Epureanu hakkında bilgilendirme açıklaması yaptı. Arda Turan'ın yan bağlarında yırtık olduğu ifade edilirken, Alexandru Epureanu'nun ise sol dizinde enfeksiyon bulunduğu bildirildi.
 

Arda Turan ve Alexandru Epureanu kaç hafta yok?


Medipol Başakşehir'in Arda Turan ve Alexandru Epureanu hakkında yayınladığı açıklamada tedavilere başlandığı vurgulanırken, kesin dönüş tarihleri konusunda bilgiye yer verilmedi. İşte o açıklama:

"Takımımızın dün yaptığı antrenman sırasında sağ ayak yan bağlarında kısmi yırtık oluşan oyuncumuz Arda Turan'ın tedavisine başlanmış olup; ilerleyen günlerde yapılacak kontroller ile sahaya dönüş süreci şekillenecektir.
Sol dizindeki enfeksiyon nedeni ile bir süredir takım antrenmanlarına katılamayan oyuncumuz Alexandru Epureanu Barcelona'da özel bir hastanede ameliyat olmuştur. Başarılı geçen ameliyat sonrası tedavi ve rehabilitasyon süreci takım sağlık ekibimizin kontrolünde devam etmekte olup, oyuncumuz en kısa sürede saha çalışmalarına başlayacaktır."

Son dakika Başakşehir Haberleri FutbolArena'da.

FutbolArena Transfer Arenası (16 Temmuz 2019)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.