comScore

Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir

Arda Turan - Berkay kavgası için soruşturma başlatıldı (Arda Berkay kavgası)

11 Ekim 2018, Perşembe 11:53
Arda Turan - Berkay kavgası için soruşturma başlatıldı (Arda Berkay kavgası)

Arda Turan Berkay kavgasında savcılıktan soruşturma kararı! Arda Turan şarkıcı Berkay ile yaşadığı kavgayla gündeme geldi. Arda Berkay kavgası sonrası savcılık soruşturma başlattı.

FutbolArena - Arda Turan Berkay kavgası! Arda Berkay kavgasında savcılık kararı! İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı, futbolcu Arda Turan ile şarkıcı Berkay Şahin arasında yaşanan kavgayla ilgili soruşturma başlattı.
 

Arda Turan Berkay kavgası nasıl oldu?


Futbolcu Arda Turan'ın, Emirgan'da bir eğlence mekanında şarkıcı Berkay ile kavga ederek burnunu kırdığı iddiaları üzerine savcılık soruşturma başlattı. Edinilen bilgiye göre, şarkıcı Berkay'ın eşinin şikayetçi olması üzerine soruşturma başlatan İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı inceleme başlattı.

Olayı araştıran savcılığın önümüzdeki günlerde Arda Turan'ı ifadeye çağırabileceği öğrenildi.
 

Arda Turan Berkay kavgası (Arda Turan Teve2 Berkay açıklaması)


Arda Turan ile Berkay arasında yaşanan kavga magazin gündemiyle birlikte spor kamuoyunda da büyük yankı uyandırdı. Başakşehir forması giyen Arda Turan'ın gittiği eğlence mekanında Berkay'ın karısı Özlem Ada Şahin'in kulağına eğilerek, "Bekar olsan seni kaçırmazdım" dediği iddia edilmişti. Arda Turan yaşanan olayların ardından Teve2 ekranlarındaki 2. Sayfa adlı programa şu açıklamaları yaptı:
" hanımefendi ve arkadaşları yan masamızda eğleniyordu. 1 saat sonra mekana Berkay geldi. Benim yanıma gelip 'Kaptan seninle yarın görüşelim mi' dedi. 'Tamam Berkay, konuşalım' dedim. Önce şakalaşıyor sandım. Sonra gelip ensemden tutunca sinirlendim. Sonra 'sana ne oluyor' dedim, kafayı koydum.

O ana kadar neden kavga ettiğimizi bile bilmiyordum. Olayın detaylarını Aslıhan'dan öğrendim. Onu da Özlem aramış. Duyduklarım karşısında şoke oldum.

Berkay'ın eşiyle aramızda hiçbir sohbet olmadı.

Hastaneye silahla gittim. Berkay'a 'Ben kimsenin karısına, kızına bakmam. Eğer bu iftiraya inanıyorsan bana sık' dedim. Hastanede 'bir yanlış anlaşılma olmuş' dedik. Eşiyle ve Berkay ile sarılarak, helalleşerek ayrıldık.

Sabah uyandığımda Berkay ve eşinin bu açıklamalarını okudum."

ARDA TURAN BERKAY PAYLAŞIMLARI

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Nisan 2019)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.