comScore

Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir

Arda Turan Başakşehir'den ayrılıyor mu? Göksel Gümüşdağ canlı yayında açıkladı

23 Mayıs 2018, Çarşamba 23:19
Arda Turan Başakşehir'den ayrılıyor mu? Göksel Gümüşdağ canlı yayında açıkladı

Medipol Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ, Arda Turan'a verilen 16 maçlık cezanın makul noktaya geleceğine inandıklarını söylerken, Arda'nın da yaptığı davranıştan dolayı kendisinden özür dilediğini belirtti. 

FutbolArena - Medipol Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ, Arda Turan'ın Sivasspor maçında hakeme yönelik saldırı, hakaret ve tehdit gerekçesiyle aldığı 16 maçlık ceza hakkında yeni açıklamalarda bulundu. 


Arda Turan'a verilen 16 maç ceza


Medipol Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ, Arda Turan'ın aldığı cezada gerçeklik payı olmadığını ve bu konuda Tahkim Kurulu'na başvurarak savunmalarını yaptıklarını söyledi. 

Gümüşdağ, Bu cezayı hiçbir şekilde kabul etmiyorum. Tabi ki Arda Turan'ın yaptığı da yanlıştır. Adrenalini yüksek maçlar yaşıyoruz. Ceza açıklandıktan sonra benim de olarak Arda Turan'a ceza olacaktır. Bu demek değil ki, Arda Turan'ı bir kenara koyacağız, hayır!" dedi. 
Arda Turan'ın kulüpten ayrılıp ayrılmayacağı yönündeki sorulara da yanıt veren Göksel Gümüşdağ, "Tahkim Kurulu'na başvurduk. Bu cezanın gerçek ve makul noktaya geleceğine inanıyorum. Çünkü bu ceza bu boyutta hiçbir şekilde verilmedi. Ülkemizde maalesef gerçekten çok algıya göre cezalar veriliyor. İnanıyorum ki, bu yanlıştan dönülecektir. Arda Turan bu ailenin içindedir. Arda'dan daha iyi performans bekliyoruz ve onu çok daha büyük hayaller için aldık." ifadelerini kullandı. 

Son dakika Başakşehir Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"