comScore

Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir

Arda Turan Başakşehir'den ayrılıyor mu? Flaş iddia

13 Ekim 2018, Cumartesi 20:43
Arda Turan Başakşehir'den ayrılıyor mu? Flaş iddia

Arda Turan'ın, Berkay Şahin'nin burnunu kırmasının ardından Medipol Başakşehir'in organize edeceği basın toplantısında tüm Türkiye'den özür dileyeceği iddia edildi. 

FutbolArena - Arda Turan'ın şarkıcı Berkay Şahin'in burnunu kırmasının ardından Medipol Başakşehir'de kalıp kalmayacağı merak edilirken, bu konuyla ilgili yeni bir iddia gündeme geldi. Arda Turan'ın Başakşehir'in son antrenmanında teknik heyet ve takım arkadaşlarından helallik istediği fakat bunun kabul görmediği iddia edildi. 


Arda Turan ne ceza alacak?


TRT Spor'da Bahri Havadır'ın haberine göre, Başakşehir antrenmanına giden Arda Turan, U21 ile oynanan maçta 40 dakika forma giydikten sonra takım arkadaşları ve teknik heyetten helalik istedi. Ancak bunun kabul görmediğini söyleyen Bahri Havadır, yönetim tarafından Arda Turan'a büyük bir para cezası verileceğini ve yine kulübün organize edeceği basın toplantısında Arda Turan'ın tüm Türkiye'den özür dileyeceğini söyledi. 

Bahri Havadır'ın aktardıkları şu şekilde:
Arda Turan bugün Başakşehir antrenmanında helallik istedi ama kabul görmedi. Arda'ya büyük bir para cezası verilecek. Medipol Başakşehir'in organize edeceği bir basın toplantısında Arda Turan, tüm Türkiye'den özür dileyecek.

Süper Lig Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Transfer Arenası (17 Temmuz 2019)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.