comScore

Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir

Arda Turan Başakşehir'de! Son dakika...

07 Ocak 2018, Pazar 21:22
Arda Turan Başakşehir'de! Son dakika...

Son dakika! Medipol Başakşehir'in Arda Turan transferinde büyük oranda anlaşma sağlandığı iddia edildi. 

FutbolArena - Medipol Başakşehir'in Arda Turan transferinde son dakika! Barcelona'dan ayrılacak olan yıldız futbolcunun Başakşehir ile büyük oranda anlaştığı iddia edildi. Geçtiğimiz hafta yapılan görüşmelerin ardından Başakşehir'in Arda Turan'ı kiraladığı öne sürüldü. 
 

Arda Turan Başakşehir'e mi transfer oldu?


Medipol Başakşehir ile Arda Turan arasında büyük oranda anlaşma sağlandığı iddia edildi. TRT Spor'un haberine göre, yapılan görüşmelerin ardından Başakşehir yönetimi büyük oranda Arda Turan'la anlaşmaya vardı. Yapılan görüşmelerin ardından Başakşehir'in Arda Turan'ı kiralayacağı ve maaşının yarısını Barcelona, yarısını ise Başakşehir'in ödeyeceği kaydedildi. Salı ya da Çarşamba günü imza töreninin yapılacağı ifade edildi. 

ABDULLAH AVCI'DAN ARDA TURAN AÇIKLAMASI
Medipol Başakşehir Teknik Direktörü Abdullah Avcı ise Arda Turan hakkında, "Arda Turan büyük oyuncu. İşine konsantre olduğu zaman çok önemli senaryolar çıkarabilir. Bunu her yerde kanıtladı. Geçen yıl Barcelona'da da kanıtladı. Öncelikle Arda Turan hakkında hayırlısı neyse o olsun. Bizim ona kapımız her zaman açık. Gönlüm tabi ki Arda Turan gibi bir oyuncuyla ister. Ancak bunun kararını Arda Turan verecek." diye konuşmuştu. 

Son dakika Başakşehir Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)