comScore

Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir

Adem Büyük'ten Abdullah Avcı'ya olay gönderme: "Başka kılıf bulamadın mı?"

20 Mayıs 2019, Pazartesi 01:40
Adem Büyük'ten Abdullah Avcı'ya olay gönderme:

Yeni Malatyasporlu futbolcu Adem Büyük, Galatasaray - Başakşehir maçı sonrası Fatih Terim'e ağır sözler söyleyen Abdullah Avcı'ya göndermede bulundu. 

FutbolArena - Medipol Başakşehir Teknik Direktörü Abdullah Avcı'nın, Galatasaray maçı sonrasında basın toplantısında Fatih Terim hakkında, "Golden sonra yumruk atıyor, hakaret ediyor ve sonra kulübenin arkasına kaçıyor. Delikanlı olan devam eder." sözlerine Yeni Malatyasporlu futbolcu Adem Büyük'ten çok konuşulacak bir gönderme geldi. 


Abdullah Avcı - Adem Büyük olayı


Hatırlanacağı üzere Süper Lig'de bu sezon Medipol Başakşehir ile Yeni Malatyaspor arasında oynanan maçta Adem Büyük ile Abdullah Avcı arasında yaşanan tartışma sonrasında Adem Büyük müsabaka sonrasında beIN Sports'a, "Sayın Abdullah Avcı'ya saygı duyuyorum ama bir rakip takım oyuncusuna, takım kaptanına kimse vuramaz. Abdullah Avcı'nın vicdanına bırakıyorum. Belki kimse görmedi ama ben biliyorum. Ona hiç yakıştıramadım. Gerçekten üzücü bir olaydı. Vicdanına bırakıyorum onun." diye konuşmuştu.

Abdullah Avcı ise bu sözlere, "Adem Büyük benim muhatabım değil. Herkes kimin ne olduğunu biliyor. Geçen sezon da yaptığı bir hareket var. Sonra gelip özür dilemişti. Özür dilemeye devam etsin." yanıtını verdi. 


ADEM BÜYÜK'TEN GÖNDERME: "BAŞKA KILIF BULAMADIN MI?"

Galatasaray - Başakşehir maçının ardından Adem Büyük kendisine ait instagram hesabından yaptığı paylaşımda , "Kendini çok güzel anlatmışsın. Bana vurup kaçan sensin. Başka kılıf bulamdın mı acaba?" diyerek Abdullah Avcı'ya göndermede bulundu. 

Süper Lig Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)