comScore

Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir

Adebayor'un Altın Top hayali: "Neden olmasın?"

01 Ocak 2018, Pazartesi 20:29
Adebayor'un Altın Top hayali:

Medipol Başakşehir'in yıldız golcüsü Adebayor kariyerinde yeni hayallerinin yer aldığını ve bunlardan birinin de Altın Top olduğunu açıkladı. 

FutbolArena Dış Haberler - Medipol Başakşehir'in yıldız futbolcusu Adebayor kariyeriyle ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Hala hayallerinin olduğunu söyleyen yıldız futbolcudan Altın Top açıklaması geldi. 

Medipol Başakşehir'de adeta yeniden doğan ve performansıyla takımın vazgeçilmezi olan Emmanuel Adebayor, İspanyol basınında AS Gazetesinin yayınladığı açıklamada şunları söyledi:
"ALTIN TOP NEDEN OLMASIN?"

Daha önceden Arsenal ve Real Madrid'de oynamayı hayal ettiğini söyleyen Adebayor, "Arsenal ve Real Madrid'de futbol oynamayı hayal ediyordum ve bunlar gerçekleşti. Şimdi ise neden Altın Top olmasın diyorum. Kariyerimde düşüşler yaşadım ve memnun olmadığım dönemler oldu. Ancak yeniden yukarı doğru tırmanıyorum. En önemlisi de hala hayattayız ve hayal etmeye devam edebilirim. Altın Top da benim hayallerimden biri." diye konuştu. 
 

Beşiktaş'ın Adebayor transfer haberleri


Adebayor Milliyet'e verdiği röportajda ise Başakşehir'e gelmeden önce Beşiktaş'a transferinin gündemde olduğunu söyleyerek"Aynı olay bir senede iki kez başıma geldi. Önce Lyon, ardından Beşiktaş, tekliflerini son anda geri çektiler. Uçağa binmişken 'İstanbul'a gidelim' dedim. Sonra Başakşehir yöneticileri bana ulaştı. 'Hangi kulüp acaba?' diye düşündüm. Kulübü gezdim, başkanımız Göksel Gümüşdağ ile harika bir sohbetimiz oldu ve Başakşehir ailesinin bir parçası oldum."diye konuştu. 

Son dakika Başakşehir Haberleri FutbolArena'da!

SON 24 SAATTE NELER YAŞANDI?

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"