comScore

Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir

Abdullah Avcı'yı sinirlendiren 'Kimya sorusu!' Gergin anlar

26 Nisan 2019, Cuma 23:45
Abdullah Avcı'yı sinirlendiren 'Kimya sorusu!' Gergin anlar

Medipol Başakşehir Teknik Direktörü Abdullah Avcı, Göztepe maçının ardından "Takımın kimyasında bozulma var mı?" yönündeki soruya sinirlendi. 

FutbolArena - Medipol Başakşehir Teknik Direktörü Abdullah Avcı'nın düzenlediği basın toplantısında deneyimli teknik adama "Takım kimyasında bozulma var mı?" yönünde bir soru yöneltildi. Abdullah Avcı ise bu soruya sinirlendi ve basın toplantısında tepki gösterdi. 


Abdullah Avcı'nın "Biz kazandıkça Galatasaray'ın kimyası bozulacak açıklaması"


Hatırlanacağı üzere Mart ayında Posta Gazetesi'nde yayınlanan Abdullah Avcı'nın açıklamalarında, ", "Maç maç gidiyoruz. Bir hafta, iki hafta, 3 hafta sonraki rakibi değil, o haftaki rakibi düşünüyor ve buna göre hazırlanıyoruz. Bundan sonra da böyle olacak. Şimdi öncelikli hedefimiz Fenerbahçe." ifadeleri yer almıştı. Devamında ise, "8 puan farkla önemli bir avantaj yakaladık. Bir anlamda ligde bizim 8, onların 10 maçı var. Biz kazandıkça onların kimyası bozulacak. Nitekim, Erzurumspor maçının sonundaki görüntü bunu ispatlıyor."

ABDULLAH AVCI BASIN TOPLANTISINDA SİNİRLENDİ

Abdullah Avcı basın toplantısında "Takımın kimyasında bozulma var mı?" yönündeki soruya sinirlenerek, "O kelimeyi ne amaçla kullandığını bilmiyorum. Bilmediğin şeyler üzerinden yorum yapıp, yalan haberlere dayalı bir şekilde o kelimeyi kullanma. Kimya değil, enerji ve üzüntü diyelim." diye yanıt verirken, devamında basın toplantısında "Provake edici sorular yönetmeyelim." şeklinde uyarı yapıldı. 

Süper Lig Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)