comScore

Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir

Abdullah Avcı'ya Metin Tekin'den kırmızı kart cevabı

04 Mayıs 2018, Cuma 23:01
Abdullah Avcı'ya Metin Tekin'den kırmızı kart cevabı

Medipol Başakşehir Teknik Direktörü Abdullah Avcı'nınn, Sivasspor maçı sonrasındaki açıklamalarını beıN Sports yorumcusu Metin Tekin değerlendirdi. 

FutbolArena - Medipol Başakşehir Teknik Direktörü Abdullah Avcı'nın Sivasspor maçı sonrasında yayıncı kuruluşa yaptığı açıklamaları değerlendiren Metin Tekin, çarpıcı ifadeler kullandı. Metin Tekin, Abdullah Avcı'nın özellikle kırmızı kart yorumu hakkında dikkat çeken açıklamalarda bulundu. 


Abdullah Avcı Sivasspor maçı sonrası neler söyledi?


Abdullah Avcı sezon sonunda başka bir takıma gidip gitmeyeceği yönündeki soruya, "Türkiye'de çok doğru gözükmeyen, alışık olmayan bir örnek devam ediyor. Şu anda başka duygular yaşıyorum. O tarafıyla ilgilenmiyorum." yanıtını verdi. 

Abdullah Avcı'nın özellikle maçta gördükleri 2 kırmızı karta vurgu yapması üzerine beIN Sports yorumcusu Metin Tekin, "Heynckes'ten bahsettim daha önce. Abdullah Avcı da 2 kırmızı karttan söz etti. Biz daha neler gördük. Teknik adamların şikayetleri anlamında. Oyunun geneline bakmaya çalışmalıyız. Yoksa işin içinden çıkamayız." diye konuştu. 
Son dakika Başakşehir Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"