comScore

Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir

Abdullah Avcı'nın o değişikliği gol yediriyor

16 Ağustos 2017, Çarşamba 23:43
Abdullah Avcı'nın o değişikliği gol yediriyor

Medipol Başakşehir'de Club Brugge ve Sevilla maçlarında yapılan değişiklikler sonucu Turuncu mavili takım golü kalesinde gördü.

FutbolArena - Medipol Başakşehir, yeni sezon öncesinde Emre Belözoğlu'na alternatif olarak, Beşiktaş'tan ayrılan Gökhan İnler'i transfer etti. Ancak bu transfer Şampiyonlar Ligi ön elemesinde 2 gole sebep oldu.


Başakşehir'de Emre çıkınca gol geliyor


Medipol Başakşehir'in Club Brugge karşısında oynadığı ilk eleme maçı 3-3 berabere sonuçlanmıştı. Başakşehir bu maçta 2-0 yenik duruma düşmesine rağmen maçı 2-3'e getirmiş ardından 77. dakikada Emre Belözoğlu oyundan çıkmıştı. Emre yerini Gökhan İnler'e bırakırken Medipol Başakşehir bir dakika sonra 78. dakikada 3. golü ağlarında gördü ve maç 3-3 berabere sonuçlandı.

Bu durumun hemen hemen aynısı Sevilla ile oynanan maçta da yaşandı. Mücadele 1-1 eşitlikle devam ederken, 83. dakikada Emre Belözoğlu alkışlar eşliğinde yerini Gökhan İnler'e bıraktı ancak Gökhan'ın oyuna girmesinin bir dakika sonrasında yine Sevilla'nın golü geldi ve Sevilla maçı 2-1 kazanmış oldu.
Medipol Başakşehir ile ilgili tüm gelişmeleri Medipol Başakşehir Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (18 Ekim 2019)

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.