comScore

Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir

Abdullah Avcı'nın Fatih Terim sözlerine eleştiri: "Sahada kaybettin hoca!"

19 Mayıs 2019, Pazar 23:34
Abdullah Avcı'nın Fatih Terim sözlerine eleştiri:

Serkan Reçber, Medipol Başakşehir Teknik Direktörü Abdullah Avcı'nın maç sonu açıklamalarını eleştirdi. 

FutbolArena - Medipol Başakşehir Teknik Direktörü Abdullah Avcı'nın maç sonu Fatih Terim'le ilgili söylediği sert sözler hakkında Serkan Reçber, TRT Spor'da değerlendirmelerde bulundu. 

"GALATASARAY SAHADA YENDİ BAŞAKŞEHİR'İ"
Bugün Galatasaray takımı sahada yendi Başakşehir'i. Abdullah Avcı saha içiyle ilgili eleştiri yaparsa kendisini kandırır. Galatasaray bugün sahada kazandı. Bu işin teknik tarafı. 

"DELİKANLI ADAM DEVAM EDER SÖZÜNE KATILMIYORUM"

Delikanlı adam devam eder sözüne katılmıyorum. Karakterle ilgili yorum bu. Mağlubiyetin vermiş olduğu üzüntüyle ilgili bir açıklama olduğunu düşünüyorum. Davranış kısmında mutlaka gereği yapar. Görmek istediğimiz hareketler. Özellikle Hasan Şaş'ın davranışlarıyla ilgili ciddi eleştiriler yapılıyor bu ayrı bir konu. Ancak Abdullah Avcı'nın delikanlı adam devam eder sözündeki karakter yorumuna katılmıyorum. 

ABDULLAH AVCI NE SÖYLEMİŞTİ?

"Biz hep sahanın içinde kalmaya çalıştık. Burada gol atmak çok zor. Gol atınca, kulübeden saldırı oluyor. VAR kayıtları vardır, bakarlar. Bir teknik adam golden sonra kulübeye saldıracak, yumruk atacak, hakaret edecek ve 4. hakem bunu göremeyecek. Sonra eski çalıştığı oyuncusuna hem hakaret edip, yumruk atacak. Sonra da kulübenin arkasına kaçacak. Delikanlı adam devam eder! Onun için mesafe katedemiyoruz."

"Biz sahanın içinde kalmaya devam edeceğiz. Rakibi, iştahı ve arzusu için tebrik ediyorum. Biz belki final yapamıyoruz ama gelişen bir takımız. 100 senelik camialarla oyun anlamında yarışıyoruz. Saygı görmemiz yerde hakaret görüyoruz. Bunlar da bir derstir ama 40 senedir bu film devam ediyor."


Süper Lig Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)