comScore

Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir

Abdullah Avcı'dan Galatasaray'a olay gönderme

24 Mayıs 2019, Cuma 21:44
Abdullah Avcı'dan Galatasaray'a olay gönderme

Medipol Başakşehir Teknik Direktörü Abdullah Avcı'dan, Aytemiz Alanyaspor maçı sonrasında Galatasaray'a gönderme geldi. 

FutbolArena - Medipol Başakşehir Teknik Direktörü Abdullah Avcı, Aytemiz Alanyaspor maçının ardından basın toplantısında çarpıcı açıklamalarda bulundu. 

"BAZEN KUPA ALIRSIN AMA SAYGI KAYBEDERSİN"
Bazen keşkeler sana önümüzdeki sene itibarıyla çok iyi öğrenmeler getirebiliyor. Genele batığımızda bence başarılı, harika giden ama sonuçlandıramadığmız sezon oldu. Kupa almak bazen iyidir, çünkü hedeftir. Ama bazen kupa alıp saygı kaybedersin. Bazen de kupa almayı saygı kazanırsın. Liverpool 7 puan gerideydi, ama Şampiyonar Ligi'nde final oynuyor, Liverpool'u başarısız mı nitelendireceğiz. Kulübü, başkanı, yöneticileri, çalışan personeli candan isteyerek çalışarak bu ana getirdiler”

ABDULLAH AVCI'DAN BEŞİKTAŞ AÇIKLAMASI

Başkan Göksel Gümüşdağ'ın, ‘Hocamızla 5 yıllık sözleşmemiz var. Bir kupa hedefimiz var, biz devam edeceğiz' şeklinde yaptığı açıklamanın sorulması üzerine de deneyimli çalıştırıcı şunları söyledi: 
“Biz aileyiz. Gece de, kahvaltıda da beraberiz. Başkan hep böyle bu açıklamayı yaptı. Sonuçta kulübün menfaatleri, benim düşüncelerim nedir, onun değerlendirmesini yaparız. Kulüpler ilgili hedefleri değerlendiririz veya başka bir şey varsa ona göre bir değerlendirme yaparız.” (İHA)

Süper Lig Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (18 Şubat 2020)