comScore

Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir

Abdullah Avcı'dan Galatasaray maç sonu imalı açıklama!

15 Nisan 2018, Pazar 21:48

Galatasaray'ın, Başakşehir'i 2-0 mağlup ettiği maçın ardından teknik direktör Abdullah Avcı konuştu. 

FutbolArena - Medipol Başakşehir Teknik Direktörü Abdullah Avcı, Galatasaray maçının ardından çarpıcı açıklamalarda bulundu. 


Galatasaray 2-0 Başakşehir Abdullah Avcı'nın basın toplantısı


"ATANIN KAZANACAĞI BİR MAÇ GİBİ DURUYORDU"

Rakip bizden daha fazla top kazandı, daha fazla şut attı. Düşen topları aldıktan sonra hücum organizasyonlarını doğru gerçekleştirdik ama sonuçlandıramadık. Oyun aslında atanın kazanacağı gibi bir maç gibi gidiyordu. Top havada dolaşıyordu. Mariano harika bir vuruş yaptı. Buna saygı göstermek lazım. 
"OYUNDA DENGEYİ SAĞLADIK AMA..."

Sonrasında oyunda dengeyi sağladık. Ancak atak sonuçlandırmayla ilgili sıkıntımız oldu. Son dakikada yediğimiz gol için elle diyorlar. Kaybettik. Fazla söylenecek bir şey yok. 

"KAZANSAK DA, KAYBETSEK DE SAYGIYI HİÇBİR ZAMAN KAYBETMEYECEĞİZ"

İlk 3 takım arasındaki ikili averajlarda Galatasaray ve Beşiktaş'tan daha iyiyiz. birbirleriyle maçları var. Kazanıp yolumuza devam etmek istiyoruz. Sadece maç kaybettik. Final kaybetmedik. Şampiyonluk kaybetmedik. Kazansak da, kaybetsek de saygıyı hiçbir zaman kaybetmeyeceğiz. 

"ARDA VE EMRE'Yİ OYUNDAN ALMA SEBEBİM..."

Ortam gerildi. Emre ve Arda sarı kartla oynuyorlar. Elia'ya, Arda ve Emre'ye basılan pozisyonlar var. Arda devre arasında kart gördü. Halil Umut Meler'i eleştirmiyorum, onun yüzünden kaybetmedik. Ancak baskı altında hatalar yaptı. 

Son dakika Başakşehir Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena akşam haberleri turu (16 Temmuz 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.