comScore

Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir

Abdullah Avcı'dan Fatih Terim'e: 'Delikanlı adam devam eder'

19 Mayıs 2019, Pazar 22:04
Abdullah Avcı'dan Fatih Terim'e: 'Delikanlı adam devam eder'

Medipol Başakşehir Teknik Direktörü Abdullah Avcı, Galatasaray maçı sonrası Fatih Terim hakkında olay yaratacak açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig'in 33. haftasında Galatasaray ile karşılaşan Medipol Başakşehir'de teknik direktör Abdullah Avcı maç sonrasında açıklamalarda bulundu. Karşılaşma anında yaşanan gerginlikler hakkında konuşan Abdullah Avcı, Fatih Terim'e yönelik ağır ifadeler kullandı. 

"DELİKANLI ADAM DEVAM EDER"
"Biz hep sahanın içinde kalmaya çalıştık. Burada gol atmak çok zor. Gol atınca, kulübeden saldırı oluyor. VAR kayıtları vardır, bakarlar. Bir teknik adam golden sonra kulübeye saldıracak, yumruk atacak, hakaret edecek ve 4. hakem bunu göremeyecek. Sonra eski çalıştığı oyuncusuna hem hakaret edip, yumruk atacak. Sonra da kulübenin arkasına kaçacak. Delikanlı adam devam eder! Onun için mesafe katedemiyoruz."
"Biz sahanın içinde kalmaya devam edeceğiz. Rakibi, iştahı ve arzusu için tebrik ediyorum. Biz belki final yapamıyoruz ama gelişen bir takımız. 100 senelik camialarla oyun anlamında yarışıyoruz. Saygı görmemiz yerde hakaret görüyoruz. Bunlar da bir derstir ama 40 senedir bu film devam ediyor."FATİH TERİM'İN AÇIKLAMALARI

"Alnımızın akıyla, teriyle hak ettiğimiz bir şampiyonluk. Birçok şey atlattık. Krizler bizi birbirimize bağladı. Galatasaray'ın bana öğrettiği en önemli şeyi bizde daima büyük takım refleksi vardır. Herkese çok teşekkür ediyorum. Herkesin emeği var. Rahmetli babama gideceğim."

"BEN ÜMİDİMİ KAYBEDERSEM CAMİA ÜMİDİNİ KAYBEDER"

"
Çok iyi bir aile olduk. İnanıyorum ki, doğru bir planlama ile yarın sabahtan itibaren yeni sezonun planlarına başlayacağız. Zaten bazı şeyleri yapmıştık. Ben ümidimi kaybedersem camia da, taraftarlar da ümidini kaybeder. Hiçbir zaman ümidimi kaybetmedim. Büyük takımlarda çalışmak demek, ateşin içine kendini atmak demektir. Sorunlarla uğraşmak, sorumluluk almak ve olayları takımıınza yansıtmamak zorundasınız."

Son dakika Süper Lig Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)