comScore

Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir

Abdullah Avcı'dan Arda Turan açıklaması: "Yapılan algılar..."

11 Mayıs 2018, Cuma 19:26
Abdullah Avcı'dan Arda Turan açıklaması:

Medipol Başakşehir Teknik Direktörü Abdullah Avcı, Antalyaspor maçı öncesinde Arda Turan'ın aldığı 16 maçlık ceza hakkında konuştu. 

FutbolArena - Medipol Başakşehir Teknik Direktörü Abdullah Avcı, Süper Lig 33. haftasında oynayacakları Antalyaspor maçı öncesinde açıklamalarda bulundu. Abdullah Avcı sonuna kadar şampiyonluk yarışının içinde olmak istediklerini söylerken, Arda Turan'ın aldığı 16 maçlık ceza hakkında da konuştu. 

"BU OYUNUN İÇİNDE OLUMLU, OLUMSUZ DUYGULAR OLABİLİYOR"
Bu oyunun içinde olumlu, olumsuz duygular olabiliyor. Bunlardan çabuk kurtulmak gerekiyor. Bizim için bütününe bakıldığında 4 senedir, ilk 4'ün arasında bulunmak harika bir şey. Vazgeçmemek için, 34. haftanın sonunda 90+5'e kadar yarışın içinde olmak istiyoruz. 

"KAZANIP, LİDERİ YAKALAMAK İSTİYORUZ"

Bugün kazanıp tekrar lideri yakalamak istiyoruz. Bizim 1, onların 2 maçı kalacak. 34. haftanın sonunda hep beraber neyin ne olduğunu göreceğiz. 


Arda Turan'ın 16 maçlık cezası


Başakşehir Teknik Direktörü Abdullah Avcı, Arda Turan'ın aldığı 16 maçlık ceza hakkında da knouşarak, "Arda Turan'la ilgili hukuksal boyutuyla ilgili yorum yapmak istemiyorum. Arda 16 yaşından itibaren Benim elimde büyümüş, hayatımın sonuna kadar arkasında olacağım bir isim. Ne yazık ki, ülkemizde yaşanan sıkıntılar, algılar... Herkesin hataları var. Çok detayına girmek istemiyorum, zira bir sahada işimizi yapmak mecburiyetindeyiz." dedi. 

Son dakika Başakşehir Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"