comScore

Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir

Abdullah Avcı'dan Arda Turan açıklaması: 'Geçenlerde konuştuk...'

04 Ocak 2018, Perşembe 18:53
Abdullah Avcı'dan Arda Turan açıklaması: 'Geçenlerde konuştuk...'

Medipol Başakşehir Teknik Direktörü Abdullah Avcı, Arda Turan'ın transferi hakkında açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Medipol Başakşehir'in Arda Turan transfer edeceği yönündeki haberlere dair teknik direktör Abdullah Avcı açıklamalarda bulundu. Antrenman sonrasında basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Avcı, Arda Turan hakkında şu ifadeleri kullandı:
 

Arda Turan Başakşehir'e mi transfer oluyor?


Medipol Başakşehir Teknik Direktörü Abdullah Avcı antrenman sonrasında basın mensuplarının sorularını yanıtlayarak Arda Turan hakkında şu sözleri kullandı:

"ŞU AN İTİBARİYLE BÖYLE BİR ŞEY YOK AMA..."
Arda Turan 1 haftadır gündemde. Benim 2003 senesinden beri beraber, ailenin büyük oğlu gibi diyeyim. Beraber büyüdüğümüz, birbirimize katkı sağladığımız önemli futbolcularından birisi. Türk futbolunda burada başlayıp, Atletico Madrid'de zirve yapıp Barcelona'da devam eden bir futbolcu. Yılbaşından önce arayıp yeni yılımı kutladı. Devamlı iletişim halindeyiz. Geçen hafta itibariyle böyle bir şey yoktu. Ancak böyle bir şey olursa Arda ve Başakşehir'le ilgilisi ortak karar neyse, menfaat neyse konuşuruz. Şu anda böyle bir şey yok. Arda Atletico Madrid ve Barcelona'ya giderken de hep beraber fikir alışverişi yapmıştır. Böyle bir durum olursa oturur konuşuruz. 

"ARDA BÜYÜK OYUNCU"
Arda Turan büyük oyuncu. İşine konsantre olduğu zaman çok önemli senaryolar çıkarabilir. Bunu her yerde kanıtladı. Geçen yıl Barcelona'da da kanıtladı. Öncelikle Arda Turan hakkında hayırlısı neyse o olsun.

Son dakika Başakşehir Haberleri FutbolArena'da!

SON 48 SAATTE NELER OLDU?

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)