comScore

Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir

Abdullah Avcı Başakşehir - Sivasspor maçı sonrası ne söyledi?

04 Mayıs 2018, Cuma 22:49
Abdullah Avcı Başakşehir - Sivasspor maçı sonrası ne söyledi?

Medipol Başakşehir Teknik Direktörü Abdullah Avcı, Sivasspor ile 1-1 berabere kaldıkları maçın ardından açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Medipol Başakşehir Teknik Direktörü Abdullah Avcı, Sivasspor beraberliğinin ardından açıklamalarda bulundu. Abdullah Avcı son dakikada yedikleri dramatik gole, son yıllarda rastlamanın pek mümkün olmadığını söyledi. 


Başakşehir 1-1 Sivasspor Abdullah Avcı maç sonu neler söyledi?


"OYUN HARİKA GİDİYORDU"

Senenin ilk yarı itibariyle oyuna başlangıç, oyunu organizasyonları, baskı, pozisyonlar... Oyun harika gidiyordu. İlk yarıda hücum anlamında bütün organizasyonları eksik kalmamıza rağmen yaptık. İkinci yarıda da savunma nasıl yapılır onu gösterdik. Son dakikada yediğimiz gol dramatik bir şey. İlk yarıda hücumu, ikinci yarıda savunmayı doğru yaptık ve pozisyon vermedik. 
"YEDİĞİMİZ DRAMATİK GOL..."

Her şeyi denedik. Rakipten daha fazla koştuk. "Son dakikada yediğimiz dramatik gole son senelerde herhalde rastlamak pek mümkün değil. 

"SON 2 HAFTADA..."

Son 2 haftaya gireceğiz. Matematiksel olarak şansımız devam ettiğimiz sürece kazanarak devam etmek istiyoruz. 

Abdullah Avcı sezon sonunda başka bir takıma gidip gitmeyeceği yönündeki soruya, "Türkiye'de çok doğru gözükmeyen, alışık olmayan bir örnek devam ediyor. Şu anda başka duygular yaşıyorum. O tarafıyla ilgilenmiyorum." yanıtını verdi. 

Son dakika Başakşehir Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"