comScore

Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir

Abdullah Avcı Arda Turan transferini resmen açıkladı

10 Ocak 2018, Çarşamba 17:55
Abdullah Avcı Arda Turan transferini resmen açıkladı

Medipol Başakşehir Teknik Direktörü Abdullah Avcı, İspanyol basınına Arda Turan transferinin bittiğini açıkladı. 

FutbolArena Dış Haberler - Medipol Başakşehir Arda Turan transferinde sona yaklaştı. Milli futbolcuyla anlaşma sağlandıktan sonra Barcelona'ya giden Başkan Göksel Gümüşdağ ve Başakşehir yetkilileri Katalan kulübüyle de büyük oranda anlaştı. Öte yandan teknik direktör Abdullah Avcı, Marca gazetesine Arda Turan transferinin tamamlandığını açıkladı. 


Başakşehir Arda Turan'ı transfer etti mi?


Barcelona'da bu sezon forma şansı bulamadığı için ayrılma kararı alan Arda Turan, Başakşehir ile resmen anlaştı. Katalan ekibiyle yapılan görüşmelerin ardından Marca Gazetesi teknik direktör Abdullah Avcı'nın açıklamalarını yanıtladı. Habere göre, Abdullah Avcı Marca'ya yaptığı açıklamada Arda Turan transferinin tamamlandığını söyledi. 

"PERŞEMBE VEYA CUMA GÜNÜ AÇIKLANACAK"
Abdullah Avcı, Marca'ya yaptığı açıklamada, "Arda Turan'ın transferi Perşembe veya Cuma günü açıklanacak. Çok zor bir transfer oldu. Uzun yıllardır hedefimizdi. Bu transfer için başkanımıza sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum." ifadelerini kullandı. 
 

Ahmet Bulut'tan Arda Turan, Başakşehir transferi açıklaması


Geçtiğimiz gün Medipol Başakşehir Kulübü Başkanı Göksel Gümüşdağ'ın Barcelona ile pazarlık halindeyiz açıklamasının ardından, Arda Turan'ın menajeri Ahmet Bulut'tan da bu transfer hakkında açıklama geldi.

''BAŞAKŞEHİR İLE ANLAŞTIK''

Barcelona'dan ayrılmaya hazırlanan Arda Turan'ın menajeri Ahmet Bulut, A Spor'a yaptığı açıklamada "Arda için Başakşehir ile anlaştık." ifadelerini kullandı.

Süper Lig ile ilgili tüm gelişmeleri Süper Lig Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz


FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)