comScore

Mazbata nedir? Mazbata alındı mı? Mazbata ne demek? (#MazbataGeldi paylaşımı)

17 Nisan 2019, Çarşamba 16:01
Mazbata nedir? Mazbata alındı mı? Mazbata ne demek? (#MazbataGeldi paylaşımı)

Mazbata nedir, Mazbata ne demek, Mazbata nasıl bir şey, Mazbata anlamı, Mazbata görüntüsü, Mazbata fotoğrafı gibi aramaların yanıtlarını haberimizde bulabilirsiniz. Ekrem İmamoğlu mazbatasını aldı mı, Ekrem İmamoğlu ne zaman mazbata alacak gibi soruların yanıtları belli oldu.

Mazbata nedir, Mazbata ne demek, Mazbata alındı mı, Mazbata anlamı nedir, Mazbata anlamı, Mazbata ne zaman verilecek, Mazbata nereden verilir, Mazbatayı kim verir, Mazbata nerede alınır, Mazbata hangi şartlarda verilir gibi merak edilen soruların yanıtlarını hazırladık. Ekrem İmamoğlu'na Mazbata verileceği haberlerinin ardından mazbata ne demek şeklinde yapılan çok sayıda aramaya haberimizde yanıt veriyoruz. Ekrem İmamoğlu kimdir, Ekrem İmamoğlu mazbata aldı mı, Ekrem İmamoğlu saat kaçta mazbatasını alacak, Ekram İmamoğlu'na mazbata verilecek mi gibi bilgiler haberimizde. 
 

Mazbata nedir? Mazbata ne demek? Mazbata nasıl bir şey? 


31 Mart 2019 yerel seçimlerinde özellikle İstanbul seçimlerinde sıkça dillendirilen "mazbata" kelimesinin anlamı merak ediliyor. Mazbata nasıl bir şeydir şeklinde yapılan aramalarla ilgili yanıtları hazırladık. Mazbata arapça kökenli bir kelimedir ve Osmanlı döneminden günümüze kadar kullanılmaktadır. Mazbata resmi yazışmalarda tutanak olarak adlandırılan kelimedir. Günlük halk dilinde Mazbata şeklinde kullanılır. Seçimlerin ardından seçilmiş kişilere verilen bir belge niteliği taşır.

 

#MAZBATAGELDİ SON DAKİKA HABERLERİ İÇİN TIKLA! 
 

Ekrem İmamoğlu'na mazbata verilecek mi? Ekrem İmamoğlu mazbatasını aldı mı?


İstanbul'da yerel seçimlerde sandıkların belirli ilçelerde sayımında da sona gelindiği belirtildi. Son olarak Maltepe'de devam eden oy sayma işleminin sona erdiği ve Ekrem İmamoğlu'nun 13 bin oy farkla İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı olduğu ifade ediliyor. Islak imzalı belgelerin il seçim kuruluna götürülmesiyle birlikte Ekrem İmamoğlu'nun önümüzdeki saatlerde mazbatasını alacağı iddia edildi. 
 

Ekrem İmamoğlu kimdir, nereli? Ekrem İmamoğlu hayatı


1970 Trabzon doğumlu olan Ekrem İmamoğlu, Trabzon Lisesi'nde lise eğitimini tamamladıktan sonra İstanbul'a geldi. İstanbul Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümü'nden mezun olan Ekrem İmamoğlu, yine İstanbul Üniversitesi'nde İnsan Kaynakları ve Yönetimi bilim dalında yüksek lisans yaptı. 1992'de inşaat ve taahhüt işlerine giren Ekrem İmamoğlu, aile şirketinde iş hayatına başladı. Ardından bir şirkette Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini yaptı. Ekrem İmamoğlu okul yıllarında amatör olarak futbol da oynadı. 2009 yılında CHP Beylikdüzü İlçe Başkanı ve ardından 2014 seçimlerinde de Beylikdüzü Belediye Başkanı seçildi. Ekrem İmamoğlu, Beylikdüzü'nde yaptığı projelerle dikkat çekti. Ekrem İmamoğlu evli ve 3 çocuk babasıdır. Ekrem İmamoğlu 1991 yılından bu yana Beylikdüzü'nde yaşamaktadır.

FutbolArena Transfer Arenası (19 Temmuz 2019)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.