comScore

Mayweather, McGregor'u yıktı! Maçı izle

27 Ağustos 2017, Pazar 10:36
Mayweather, McGregor'u yıktı! Maçı izle

Boks dünyasının en önemli isimleri olan Mayweather McGregor maçı oynandı. Mayweather McGregor maçını kim kazandı, işte maçın görüntüleri.

FutbolArena - Mayweather McGregor maçını izle! Boks dünyasının uzun süredir merakla beklediği Mayweather McGregor maçı oynandı. Amerika'nın Las Vegas şehrinde oynanan Mayweather McGregor maçına yoğun ilgi vardı. Dünya üzerinde milyonlarca insanın nefeslerini tutara izlediği Mayweather McGregor maçını kim kazandı?
 

Mayweather McGregor ne kadar para kazanacak?


Tüm dünyanın beklediği boks maçında Mayweather McGregor'un kazanacakları para da merak ediliyordu. Rakibine göre daha tecrübeli bir isim olan Mayweather'ın 100 milyon sterlin (yaklaşık 450 milyon TL) McGregor'un ise 100 milyon dolar (yaklaşık 352 milyon TL) kazanacağı belirtildi. Mayweather McGregor maçı dünya üzerinden ücretli olarak yayınlandı.
 

Floyd Mayweather McGregor maçı özeti izle


Yenilgisiz şampiyon ABD'li Floyd Mayweather, İrlandalı karma dövüş sanatları şampiyonu Conor McGregor karşısında çıktığı 50. profesyonel boks maçını da kazanarak rekor kırdı.

ABD'nin Las Vegas kentindeki T-Mobile Arena'da düzenlenen yarı orta sıklet unvan maçında, kariyerinde çıktığı tüm profesyonel müsabakaları kazanan Mayweather, karma dövüş sanatları şampiyonu McGregor ile karşılaştı.

Rakibini 10. rauntta teknik nakavtla mağlup eden Mayweather, 50. maçında da yenilmezliğini korudu. Bu galibiyetle İtalyan asıllı ABD'li Rocky Marciano'nun 49-0'lık rekorunu kıran Mayweather, boks kariyerine son verdi.

Karşılaşmadan daha önce de emekliye ayrıldığını açıklamasına karşın ringlere dönen Mayweather'ın 300 milyon dolar, ilk kez profesyonel boks maçına çıkan 29 yaşındaki McGregor'un ise 100 milyon dolar kazanç sağlaması bekleniyor. 


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"