comScore

Mayweather McGregor maçını canlı izle

26 Ağustos 2017, Cumartesi 15:07
Mayweather McGregor maçını canlı izle

Mayweather McGregor maçı sonunda geldi! Boks dünyasının merakla beklediği Mayweather McGregor maçını canlı izleme seçeneği var mı?

FutbolArena - Mayweather McGregor maçını canlı izlemek isteyen boksseverler buraya! Boks dünyasının uzun süredir merakla beklediği Mayweather McGregor maçı bu gece yapılacak. Uzun süredir beklenen Mayweather McGregor boks maçı, 26 Ağustos Cumartesi gününü, 27 Ağustos Pazar gününe bağlayan gece yarısı başlayacak.
 

Mayweather McGregor ne kadar para kazanacak?


Tüm dünyanın beklediği boks maçı öncesi Mayweather McGregor'un kazanacakları para da merak ediliyordu. Rakibine göre daha tecrübeli bir isim olan Mayweather'ın 100 milyon sterlin (yaklaşık 450 milyon TL) McGregor'un ise 100 milyon dolar (yaklaşık 352 milyon TL) kazanacağı belirtildi. Mayweather McGregor maçı dünya üzerinden ücretli olarak yayınlanacak.


 

Mayweather McGregor maçı canlı izle seçeneği


Mayweather McGregor maçının tarihi de belli oldu. Dünyanın beklediği Mayweather McGregor maçı 26 Ağustos Cumartesi gününü Pazar'a bağlayan gece Digitürk platformundaki S Sport ekranlarından naklen yayınlanacak. Aynı zamanda S Sport'u D-Smart ve Turkcell TV'den de izleyebilirsiniz. Yayın aslen ABD 'de saat 21.00 ile başlamış olacak. Ancak maçın başlangıcı 23.00 sularını bulacak. Bu kapsamda Türkiye'den maçı izlemek isteyenler Pazar sabah 06:00 gibi canlı olarak maçı izleyebilecek.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"