comScore

Mayweather McGregor maçı saat kaçta, hangi kanalda?

22 Ağustos 2017, Salı 14:37
Mayweather McGregor maçı saat kaçta, hangi kanalda?

Mayweather McGregor maçıyla ilgili tüm detaylar haberimizde. Boks dünyasının merakla beklediği Mayweather McGregor maçı için geri sayıma geçildi.

FutbolArena - Mayweather McGregor boks maçını tüm dünya sabırsızlıkla bekliyor. Boks dünyasının önemli iki ismi olan Mayweather ile McGregor kozlarını paylaşacak. Amerika'da Las Vegas'ta gerçekleşecek maç öncesi tüm gelişmeleri haberimizde bulabilirsiniz.
 

Mayweather McGregor maçı öncesi son haberler


Dünya üzerinde milyonlarca insanın aylardır sabırsızlıkla beklediği Mayweather McGregor maçına günler kaldı. Las Vegas'ta gerçekleştirilecek dev maç öncesi tüm biletler tükenmiş durumda. Amerika'da kara borsada satılan maç biletlerinin fiyatları 1,5 milyon sterlin ile 6 milyon sterlin arasında değişiyor. Mayweather McGregor maçı öncesi adeta tüm dünyada nefesler tutulmuş durumda.
 

Mayweather McGregor ne kadar para kazanacak?


Tüm dünyanın beklediği boks maçı öncesi Mayweather McGregor'un kazanacakları para da merak ediliyordu. Rakibine göre daha tecrübeli bir isim olan Mayweather'ın 100 milyon sterlin (yaklaşık 450 milyon TL) McGregor'un ise 100 milyon dolar (yaklaşık 352 milyon TL) kazanacağı belirtildi. Mayweather McGregor maçı dünya üzerinden ücretli olarak yayınlanacak.
 

Mayweather McGregor maçı canlı izle seçeneği


Mayweather McGregor maçının tarihi de belli oldu. Dünyanın beklediği Mayweather McGregor maçı 26 Ağustos Cumartesi gününü Pazar'a bağlayan gece Digitürk platformundaki S Sport ekranlarından naklen yayınlanacak. Aynı zamanda S Sport'u D-Smart ve Turkcell TV'den de izleyebilirsiniz. Yayın aslen ABD 'de saat 21.00 ile başlamış olacak. Ancak maçın başlangıcı 23.00 sularını bulacak. Bu kapsamda Türkiye'den maçı izlemek isteyenler Pazar sabah 07.00 gibi canlı olarak maçı izleyebilecek.

FutbolArena Haber Turu (14 Eylül 2020)