comScore

Matuidi'den Türkiye uyarısı: "Şenol Güneş ve atmosfer!"

06 Haziran 2019, Perşembe 17:31
Matuidi'den Türkiye uyarısı:

Fransa futbolcusu Matuidi, milli maç öncesi ülke basınına Türkiye hakkında konuştu. 

FutbolArena Dış Haberler - Türkiye - Fransa Euro 2020 elemeleri müsabakası öncesinde Fransa'nın önemli futbolcularından Matuidi, ülke basınına A Milli Takım hakkında açıklamalarda bulundu. 

Türkiye'ye karşı grubun en sert maçı gibi görünüyor. Yorucu bir sezondan sonra kötü zamanda karşılaştığınızı düşünüyor musunuz?
Kötü ya da iyi zaman diye bir şey yoktur. Biz profesyoneliz. Sezon bitmediği sürece %100 hazır olmalıyız. Türkiye karşısına da mümkün olduğunca en iyi şekilde hazırlanıyoruz ve iyi sonuç almak mümkün olan her şeyi yapacağız. 

Türkiye Milli takımı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Birkaç futbolcu tanıyorum. İtalya'da oynayan 3 futbolcu var ve bunlar kaliteli oyuncular. Bizim gibi 2 galibiyetle başladılar. Ayrıca son dönemde hoca değişikliğinden sonra Şenol Güneş göreve geldi ve onunla birlikte 4'te 4 yaptılar. Sadece 1 gol yediler. Dikkatli olmamız gerekecek. Çünkü etkili bir atmosferde oynayacağız. Türkiye'de maç oynamak kolay değil. Taraftarların baskısı yoğun şekilde olacak. Biz bu savaşa hazırız. 
 

Türkiye - Fransa maçı hangi kanalda? Türkiye - Fransa maçı saat kaçta?


Türkiye - Fransa maçı 8 Haziran Cumartesi günü Konya'da oynanacak. Milli Takımımız, grubun en güçlü takımı olan Fransa'ya karşı Konya'da puan mücadelesi verecek. Türkiye - Fransa maçı saat 21.45'te başlayacak ve TRT 1 ekranlarından naklen yayınlanacak.

Milli Takım Haberleri FutbolArena'da!


FutbolArena Haber Turu(27 Şubat 2020)