comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Matej Mitrovic'in menajerinden Beşiktaş açıklaması

04 Ocak 2017, Çarşamba 15:42
Matej Mitrovic'in menajerinden Beşiktaş açıklaması

Beşiktaş'ın ilgilendiği savunma oyuncusu Mitrovic'in menajeri Ivan Cvjetkov, önemli açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Beşiktaş'ın savunmaya transfer etmek istediği Matej Mitrovic için menajeri Ivan Cvjetkov flaş açıklamalarda bulundu. Ivan Cvjetkov, Beşiktaş ile anlaşma aşamasında olduklarını söyledi.

Radyospor'da konuşan Ivan Cvjetkov, “Beşiktaş'la henüz anlaştık diyemem; ancak çok önemli bir aşamaya geldik. Durumu pozitif görüyorum. Beşiktaş çok büyük bir kulüp ve Matej'in kariyeri için çok önemli bir sıçrama noktası olacak. Görüşmelerimiz devam ediyor; sonuca doğru gittiğimizi söyleyebilirim. Beşiktaş seçeneği Matej'i heyecanladırıyor. Beşiktaş'ın da oyuncumu öncelikli olarak istediğini düşünüyorum. Beşiktaş'ta forma giyen Cevat Şekerbegovic'in çok olumlu referansları var. Kendisi Beşiktaş'ı en iyi bilen isimlerden. Hiç kuşku yok ki onun söyledikleri çok önemli. Beşiktaş son derece iyi organize olmuş bir kulüp. Vizyonu var. Oyuncum anlaşma sağlarsak Beşiktaş'ta oynamayı istiyor. Ben de Matej'in Beşiktaş'a çok büyük katkı sağlayacağı inancındayım" ifadelerini kullandı.
 

Matej Mitrovic kimdir?  Matej Mitrovic transfermarkt


23 yaşındaki Hırvat stoper kariyerine Cibalia takımının altyapısında başladı. 2013 yılında Rijeka'ya transfer olan Matej Mitrovic, 3 sezondur burada forma giyiyor.
Kulübüyle 2019 yılına kadar sözleşmesi bulunan Matej Mitrovic'in transfermarkt verilerine göre mevcut piyasa değeri 3 milyon Euro.

Cibalia'da başlayan kariyerinin ardından Rijeka'ya geçen 23 yaşındaki futbolcu, Hırvatistan Milli Takımı'nda da görev yaptı.

FutbolArena Haber Turu (30 Ekim 2020)