comScore

Masterchef son bölüm full İZLE (Masterchef 12. bölüm İZLE) - Masterchef son bölüm kim elendi?

10 Ekim 2018, Çarşamba 13:10
Masterchef son bölüm full İZLE (Masterchef 12. bölüm İZLE) - Masterchef son bölüm kim elendi?

Masterchef son bölüm olan Masterchef 12. bölüm yayınlandı. Masterchef son bölüm olan Masterchef 12. bölümde kim elendi? Masterchef son bölümü izlemek ve Masterchef son bölüm olan Masterchef 12. bölümünde Masterchef kim elendi? sorusuna yanıt bulmak için detaylar haberimizde. 

TV8'de yayınlanan Masterchef yarışma programının son bölümü yayınlandı. Masterchef son bölümü olan Masterchef 12. bölümünü izleyemeyenler için Masterchef kim elendi? Masterchef son bölüm olan Masterchef 12. bölümünü izleyemeyenler için 9 Ekim 2018'de yayınlanan Masterchef son bölüm olan Masterchef 12. bölüm özetini ve Masterchef son bölümünde kimin elendiğini haberimizde bulabilirsiniz. 
 

TV8 Masterchef yarışması hakkında bilgi


Birbirinden farklı yeteneği olan 14 MasterChef adayının (biri veda etti) kıyasıya rekabet ettiği yarışmada, farklı yaş ve eğitim durumlarından yarışmacılar yarışıyor. Öte yandan yarışmada profesyonel şefler hem jüri üyesi hem de sunucu olarak görev alıyor. 

MASTERCHEF JÜRÜ İYELERİ KİMLER?

Mehmet Yalçınkaya
Hazer Armani
Somer Sivrioğlu

MEHMET YALÇINKAYA KİMDİR?

1974 Bolu doğumlu Yalçınkaya, kariyer yolculuğunda Fransa'dan İtalya'ya Katar'dan Almanya'ya Cruise ile Yunanistan'a kadar dünyanın farklı yerlerinde Gastronomi ve Mutfak Koordinatörlüğü yaptı. Türkiye'de de Bodrum'dan İstanbul'a varana dek birçok otel ve Restoranın mutfak şefliğini yaptı.

SOMER SİVRİOĞLU KİMDİR?

1971'de İstanbul'da dünyaya gelen Somer Sivrioğlu, 1996 yılına kadar Türkiye'de kaldıktan sonra Avusturalya'ya taşındı. Restorancılığa annesinden aldığı eğitimler ile başladı. Uzun yıllar annesinin yanında çalışan Somer Sivrioğlu, öğrendiklerinin üzerine her geçen gün eklemeler yaptı. 25 yaşında kuzeni ile birlikte Sydney'de restaurant açtı. Köşe yazarlığı da yapan Somer Sivrioğlu , ayrıca radyo programı olan Lezzete Yolculuk'u sundu. En iyi et, en iyi restorant, en iyi lezzet ödülü gibi birçok dalda ödül aldı. Sydney'li restaurant sahibi ve aşçı Somer Sivrioğlu, MasterChef Türkiye'de jüri üyeliği yapıyor. Masterchef Türkiye 9 Ekim 2018 yeni bölümüyle TV'de yayınlandı. Nefesleri kesen son bölüm olan Masterchef 12. bölümde bu hafta eleme adaylarından Özlem, Tuğçe, Uğur ve Kerem arasında kimin elendiği belli oldu. Masterchef hayallerine veda eden isim Özlem oldu. MasterChef Türkiye yarışmasında ilk eleme turu olan soğan doğrama yarışmasında seçilen fakat ilk 14 ana yarışmacı arasına seçilemeyen Özlem, ikinci bir fırsat yakalayarak mavi takıma dahil olmuştu.

HAZER ARMANİ KİMDİR?

Hazer Amani, TED Ankara kolejinden sonra ODTÜ'de sosyoloji okudu. Daha sonra Güney Afrika'da Cordon Bleu'de aşçılık eğitimi aldı. Okulunu birincilikle bitirip Güney Afrika'da çalışmaya başladı. Cape Wine Academy‘de 4 yıllık bir program olan dünya şarapları ve şarap yetiştiriciliği de okudu. 9 senesini geçirdiği Güney Afrika'dan 2010 yılında İstanbul'a döndü ve Chilai adlı restaurantın Executive Chef i olarak çalıştı. 2011 yılının “En Yaratıcı Şefi” ödülünü aldı.

SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

FutbolArena Transfer Turu (14 Haziran 2019)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.