comScore

"Masa başında 3 puanımız alındı"

12 Şubat 2014, Çarşamba 16:17

Beşiktaş'ın tekrar karşılaşmasında Kasımpaşa'yı 3-0 mağlup etmesi sonrası tartışmalar devam ediyor.

FutbolArena Özel - Kasımpaşa Başkanvekili Hasan Hilmi Öksüz, Futbolarena.com'a özel açıklamalarda bulundu.
 
10 MAÇI DA KAZANIRIZ SÖZÜM NİYE YANLIŞ ANLAŞILIYOR?
 
Bu Beşiktaş'ı bu Kasımpaşa 10 maç oynar 10 maç yener dedim. Günün şartlarına göre söylenmiş bir sözdür. Bazı arkadaşlar bu konuyu yanlış yere çektiler. Benim böyle bir iddiam yok. O günün Beşiktaş'ı o günkü Kasımpaşa ile karşı karşıya geldiğinde Kasımpaşa maçı alır. Bugün ise takım yapıları değişmiştir. Kasımpaşa kötü gidiyor.  Doğru olan budur.
 
MASA BAŞINDA 3 PUANIMIZ ALINDI
 
Dün Beşiktaş, 3 gol atacak kadar iyi oynamadı. 90 dakikayı analiz edin Beşiktaş kaç pozisyona girmiş bakın. Bu bir kısmet meselesi. Benim yenilmem pek önemli değil. Önemli olan TFF'nin verdiği yanlış karardır. O gün eleştirdim, bugün de eleştiriyorum. TFF içinden çıkılmaz bir karar verdi. Masa başı oyunlarla 3 puanımız alınmıştır. TFF'nin bu kararı ne hukuka ne ahlaka dayandırılamaz. Biz bunun karşısındayız. Mücadele etmeye devam edeceğiz.
 
OĞUZHAN ÖZYAKUP'UN DAVRANIŞI ETİK DIŞI
 
Bana iletilen Oğuzhan Özyakup'un, devre arasında soyunma odasına girerken ağzından küfürler çıkmış. Çirkin bir harekette bulunmuş. Araya girip yatıştıranlar olmuş. İlk yarıyı 3-0 önde kapattıktan sonra ikinci yarıda da bilmem napıcaz diye laflar etmiş. Bir futbolcuya yakışmayan sözler…

Haber: Ertan Süzgün

FutbolArena akşam haberleri turu (20 Eylül 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.