comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Martin Skrtel ile resmen dalga geçtiler

06 Eylül 2016, Salı 07:45
Martin Skrtel ile resmen dalga geçtiler

Slovakya - İngiltere maçındaki performansı ve gördüğü kırmızı kartın ardından Fenerrbahçeli Martin Skrtel, İngiliz basınında dalga konusu oldu. 

FutbolArena - 2018 Dünya Kupası Elemeleri'nde Slovakya - İngiltere maçında 57. dakikada gördüğü kırmızı kartla oyundan atılan Martin Skrtel, İngiliz ve Slovakya basınında yerden yere vuruldu. 

"TÜRKİYE'YE EMEKLİLİK HAYATINI YAŞAMAYA GİTTİĞİ ÇOK BELLİ"
Bir dönem Trabzonspor ve Ankaragücü'nde forma giyen Robert Vittek, Slovak kanalı Dvojka'da yaptığı yorumda Skrtel için, "Türkiye'ye emeklilik hayatını yaşamaya gittiği çok belli." ifadelerine yer verdi. 

Bunun yanı sıra BBC Times, Daily Mail, Fox Sport ve The Sun gibi önemli basın kuruluşları da Liverpool'dan Fenerbahçe'ye transfer olan Slovak futbolcu Martin Skrtel'i sert bir dille eleştirdi. Bunun yanı sıra İngiliz ITV kanalında Skrtel'in performansını değerlendiren bir yorumcu Slovak futbolcuyla adeta dalga geçti. "Harikasın Skrtel. Maç 11-11'e bitseydi kazanamazdık. Eski Alman tankları gibi hamlelerini hep geç yapması bize zaferi getirdi. Klopp'un ne kadar iyi bir karar verdiği ortada." ifadelerini kullandı. (Fotomaç)

Bilyoner'den 5.000 TL BilyonPuan HEDİYE!