comScore

Galatasaray Galatasaray

Martin Linnes'in eşinden derbi mesajı!

27 Şubat 2017, Pazartesi 14:21
Martin Linnes'in eşinden derbi mesajı!

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Galatasaray'ın Norveçli futbolcusu Martin Linnes'in eşi, Elisabeth Haugen derbi öncesinde kişisel sosyal medya hesabından açıklamada bulundu

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Galatasaray'ın Norveçli futbolcusu Martin Linnes'in eşi, Elisabeth Haugen derbi öncesinde kişisel sosyal medya hesabından açıklamada bulundu.

Duygu yüklü bir mesaj yayınlayan Martin Linnes'in eşi, Elisabeth Haugen Türkiye'de ve Galatasaray'da bulunmaktan dolayı çok mutlu olduklarını söyledi. 
''Benim neden İstanbulda'da yaşadığıma belkide bazılarınızanlam veremiyorsunuzdur. Bu güzel şehirde bazı ürkütücü (üzüntülü) olaylar yaşandı.Bu konuya ileriki zamanlarda tabii ki de değineceğim 

İstanbul'da yaşamamın sebebi hayat arkadaşımın profesyonel futbolcu olması ve Türkiye'nin en büyük kulübü Galatasarayda oynaması.  Galatasarayın instagram´da 3.4 milyon takipçisi var ve Türkiyede en çok takip edilen kulübü ünvanına sahip. Bir yılı aşkın bir süre önce Martin 3.5 yıllık sözleşme imzaladı.Teklif geldiğinde karar vermek bizim için aslında oldukça basitti.

Öncelikle kulüp Martini getirmek için çok istekli davrandı, ayrıca biz de yurtdışına taşınmayı istiyorduk. Martin daha büyük deneyimler için hazırdı ve kendisini denemek istiyordu.  Açıkçası bizim burada olmamıza ve Martinin bu büyük başarıya sahip olmasına hâlâ inanamıyorum. Düşünmesi tuhaf, ama onu ilk futbol oynarken izlediğimde 3.lig takımı olan Sander IL için oynuyordu, Martinle çok gurur duyuyorum!

Yarın çok önemli bir gün, özellikle Galatasaray taraftarlar için.

Yarın DERBİ GÜNÜ.

Türk Telekom Arenada, Galatasaray Beşiktaş'a karşı! Arenanın tıklım tıklım dolması bekleniyor (52.000 seyirci). Havada uçuşan bozuk paralar, kavgalar, kartlar ve gerilimli anlar!

Galatasaray taraftarı galibiyetten başka birsonucu kabul etmiyor. Futbola ilgin varsa bu maçı kesinlikleizlemen gerek. Abartmıyorum, çoğu taraftar için maç günleri 2 saat futbol çocuklarından, eşlerinden ve evlerinden daha önemli oluyor. Beşiktaş maçı Galatasaray için kolay bir maç olmayacak,çünkü Beşiktaş lider durumda. Karnımda sancılar var ve Martin için çok heyecanlanıyorum.Sevgilisi olarak adeta bir sirkin içinde kendi yerimi aliyorum. Cennet ve cehennem arasındaki mesafe gerçekten kısa. Maçtan önce Martinin destekçisi olmak gerçekten çok zor, özellikle böylesine büyük maçlardan önce. Kendi içine kapanıyor. 

Maç günleri onu aradığımda genelde kısa cevaplar veriyor evet, hayır, bilmiyorum gibi. Artık neredeyse  maç günleri hiç konuşmuyoruz, hatta ona bazen şans bile dilemekten korkuyorum.. Futbolu gerçekten seviyorum ve tüm hayatım boyunca hep ilgi duydum. Kendim de 17 yıl boyunca futbol oynadım. Benim diğer yarım için futbol daha ciddi ve iş halini aldı ve o sebepten ötürü benim de hayatımda futbol geniş bir yer alıyor. Bu nedenle hayatımdaki bu bölümü de sizlerle paylaşacağım. Bulanti, stres ve heyecan.Martin çok iyi bir maç çıkarsın diye tanrıya dua ediyorum(eğer oynarsa). Umuyorum ki!

CIM BOM BOM!''Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"