comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Martin Caceres'in Trabzonspor'a transferinde eşi sorun çıkardı

12 Ocak 2017, Perşembe 01:16
Martin Caceres'in Trabzonspor'a transferinde eşi sorun çıkardı

Transfer çalışmalarını sürdüren Trabzonspor'a Martin Caceres'ten olumsuz haber geldi.

FutbolArena Özel - Spor Toto Süper Lig'de ikinci yarı öncesi transferde hareketli günler geçiren Trabzonspor, Martin Caceres'te sıkıntıları aşmakta zorlanıyor.

Daha önce kadrosuna Joao Pereira, Emmanuel Mas ve Carl Medjani ile anlaşan bordo mavililer Caceres transferinde tıkanma noktasına geldi.
 

Trabzonspor, Martin Caceres'i transfer edecek mi?


Ailesiyle birlikte Uruguay'da tatilde bulunan Caceres, eşinin inadı karşısında Türkiye'ye gelme konusunda sıkıntı yaşıyor. Tecrübeli futbolcunun eşi, çocuklarının eğitim durumunun yanı sıra son günlerde yaşanan terör sorununu bahane ederek Türkiye'ye gelme konusunda ikna olmuyor. Avrupa'nın üst düzey liglerinden de teklifler alan Caceres için eşine Avrupa'da kalalım baskısı yapan bayan Caceres, bu transferdeki en büyük engel gibi duruyor.

Trabzonspor yönetiminin yıllık ücret ve Türkiye'ye gelme konusunda sözlü anlaşma sağladığı Uruguaylı stoper Caceres'in eşinin bu tutumu bordo mavili yöneticileri de zorluyor. Bordo mavili yönetim oyuncuya eşini ikna et talimatı gönderirken pürüzlerin çözülememesi halinde başka alternatiflere yönebilir.

Haber: Ertan SÜZGÜN


Selen Yakıcı İle Top 5 (20 Ekim 2020)