comScore

Marseille Marseille

Mario Balotelli, Marsilya yolunda

05 Temmuz 2018, Perşembe 18:50
Mario Balotelli, Marsilya yolunda

İtalyan basınında yer alan habere göre Nice takımında forma giyen İtalyan golcü oyuncu Mario Balotelli'nin menajeri Mina Raiola, Marsilya ile görüşme halinde.

FutbolArena - İtalya'nın yaramaz çocuğu Mario Balotelli, Fransa Legue 1 ekiplerinden Marsilya'nın yolunu mu tutacak? Geçtiğimiz sezon Nice takımında forma giyen Mario Balotelli'nin adı Marsilya ekibi ile anılmaya başlandı.


Transfer Haberleri: Mario Balotelli, Marsilya'ya mı transfer oluyor?


Fransa'nın Nice takımında geçtiğimiz sezon 38 karşılaşmada 3,043 dakika süre alan ve takımı adına 26 gol 2 asistlik oldukça başarılı bir performans sergileyen İtalyan golcü oyuncu Mario Balotelli, Marsilya takımının transfer listesine girdi.

İtalya basınında yer alan habere göre, Mario Balotelli'nin menajeri Mina Raiola oyuncusu için Marsilya ile temas haline geçti. Haftalık 600 bin Euro'luk rekor bir ücret üzerinden anlaşma zemini hazırlayan Mina Raiola'nın Marsilya ile anlaşmaya çok yakın olduğu belirtildi.


Mario Balotelli geçtiğimiz sezon kaç gol attı?


Kariyeri boyunca sık sık yeşil saha dışında yaşadığı polemikler ile anılan İtalyan golcü oyuncu Mario Balotelli geçtiğimiz sezon Nice takımı ile oldukça başarılı bir performans sergiledi. 38 karşılaşmada süre alan Balotelli toplamda 28 gollük başarılı bir performans ortaya koydu.
Son dakika Transfer Haberleri FutbolArena'da!


20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!