comScore

Mario Gomez VAR'a isyan etti! "3 golüm iptal! B*ktan sistem"

02 Aralık 2019, Pazartesi 18:43
Mario Gomez VAR'a isyan etti!

Almanya Bundesliga 2'de Stuttgart'ın 2-1 kaybettiği Sandhausen maçında 3 golü VAR'da iptal edilen Mario Gomez isyan etti. 

FutbolArena Dış Haberler - Almanya Bundesliga 2'de Sandhausen ile Stuttgart arasında oynanan mücadelede Mario Gomez'in 3 golü de VAR'da iptal edildi. Stuttgart'ın 2-1 kaybetitği maçta Mario Gomez'in 3 golü VAR'da iptal edildi. 

Bundesliga 2'de Sandhausen, Stuttgart karşısında sahadan 2-1 galip ayrılırken Mario Gomez bir futbolcunun en zor anlarını yaşadı. Alman golcü maçta 3 gol atarken, bu 3 gol de VAR sisteminde ofsayt gerekçesiyle iptal edildi. 


Mario Gomez, Sandhausen deplasmanında 11, 45 ve 71. dakikalarda 3 gol atarken, VAR'da kontol edildi ve ofsayt gerekçesiyle sayılmadı. Mario Gomez maçın ardından yaptığı açıklamada VAR sistemi hakkında çarpıcı ifadeler kullandı. 

"VAR SİSTEMİ ÇOK B*KTAN"

Mario Gomez, "VAR sistemi çok b*ktan. Özellikle benim gibi forvet oyuncuları için tam bir felaket. 3 golüm VAR'da iptal edildi. Neyse ki kariyerimin son dönemindeydim ve önümüzdeki 10 yıl boyunca VAR'la uğraşmak zorunda değilim." 

Dünyadan Futbol Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"