comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Mario Gomez: 'Beşiktaş'a dönerim ama...'

28 Aralık 2016, Çarşamba 09:16
Mario Gomez: 'Beşiktaş'a dönerim ama...'

Wolfsburg forması giyen Mario Gomez, Beşiktaş'a yeniden dönebileceğini ifade etti.

FutbolArena - Sezon başında Beşiktaş'tan ayrılarak Wolfsburg'un yolunu tutan Mario Gomez yeniden siyah beyazlı takıma dönebileceğini ve terörden korkmadığını belirtti. Siyah beyazlı yöneticilerle bir görüşme yapan Alman golcünün açık kapı bıraktığı öne sürüldü.
 

Mario Gomez, Beşiktaş'a transfer olacak mı?


Vatan'da yer alan habere göre; 31 yaşındaki yıldızın yaklaşık 1 ay önce siyah-beyazlı yetkililerle bir araya geldiği öğrenildi. Yenilen yemekte Gomez adeta içini dökerken aldığı karardan da pişmanlık duyduğunu ifade etti. Bu yemekte kendisine "Devre arasında Beşiktaş'a dönmeyi düşünür müsün?" sorusu yöneltilirken Gomez ise şu cevabı verdi:

"WOLFSBURG HAYAL KIRIKLIĞI OLDU"
"Açık konuşmak gerekirse Beşiktaş'tan ayrıldıktan sonra Wolfsburg'da beklediğimi bulamadım. Çok daha yüksek hedefler için mücadele edeceğimizi düşünüyordum ancak şu an orta sıralardayız ve bu durum benim için hayal kırıklığı oldu.

"BEŞİKTAŞ'TA OYNAMAK İSTERİM AMA OCAK'TA OLMAZ"

Diğer taraftan Beşiktaş'ı da takip ediyorum. Gol bulmakta zorlandıkları ortada. Ben yeniden Beşiktaş'ta oynamayı isterim. Fakat bu devre arasında olamaz. Çünkü Wolfsburg'a bir söz verdim. Sezon ortasında ayrılmam yanlış olur.

"ŞAMPİYONLAR LİGİ OLMAZSA BEDAVA AYRILIRIM"

En azından 1 sezonu burada tamamlamalıyım. Sezon bittiğinde ise her şey olabilir. Ayrıca sözleşmemde özel bir madde bulunuyor. Ben her zaman üst düzeyde oynamak istiyorum ve bu nedenle eğer Şampiyonlar Ligi vizesi alamazsak sezon sonunda bedelsiz şekilde takımdan ayrılma hakkım bulunuyor.

"TERÖRDEN KORKUM YOK, SEZON SONU KONUŞALIM"

Terör konusuna gelirsek, bu konuda benim kişisel bir korkum yok. Ancak ailem çok endişeleniyor. Beşiktaş'tan ayrılma kararı alırken onların bu konudaki çekincelerini göz ardı edemezdim. Dediğim gibi Beşiktaş'a devre arasında dönemem ama sezon sonunda bu konuyu yeniden görüşmek isterim."

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"