comScore

Marcelo Guedes'e Lyon'dan tepki! 'Soyunma odasında alaycı tavırlar'

10 Mayıs 2022, Salı 18:14
Marcelo Guedes'e Lyon'dan tepki! 'Soyunma odasında alaycı tavırlar'

Marcelo Guedes'in Lyon ile yolların ayrılmasındaki perde arkası ortaya çıktı. L'Equipe gazetesi soyunma odasında sürekli olarak alaycı tavırlar takındığını ve gaz çıkardığını, bu sebeple kadro dışı bırakıldığını yazdı. 

FutbolArena Dış Haberler - Marcelo Guedes'in Lyon ile yolların ayrılmasındaki perde arkasında ilginç gelişmeler ortaya çıktı. Fransız gazetesi L'Equipe, Lyon'da Marcelo Guedes'in soyunma odasındaki olumsuz tavırları nedeniyle kadro dışı bırakıldığını yazdı. 

Lyon'un 15 Ağustos'ta Angers deplasmanında 3-0 kaybettiği maçın ardından Marcelo Guedes'in soyunma odasındaki disiplinsiz tavırları ortaya çıktı. Maç sonu takım kaptanı Leo Dubois'in yenilgi üzerine yaptığı konuşma esnasında Marcelo Guedes'in alaycı bir şekilde gülmesinin tepki çektiği iddia edildi. 
Bunun yanı sıra Marcelo Guedes'in yine soyunma odasında sürekli olarak gaz çıkardığı, hiçbir şekilde sonuçları ciddiye almadığı için kadro dışı bırakıldığı kaydedildi. 

MARCELO YALANLADI

Marcelo, sosyal medya hesabından soyunma odasında disiplinsiz tavırları ve sürekli gaz çıkardığı için kadro dışı bırakıldığı yönündeki iddiaları yalanladı. "Günümüzde gazetecilik gerçekten şaka gibi

Dünyadan Futbol Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!