comScore

Maradona'yı tanımayınca aracını otoparka almadılar

14 Haziran 2018, Perşembe 22:39
Maradona'yı tanımayınca aracını otoparka almadılar

Rusya - Suudi Arabistan maçını izlemeye gelen Maradona'yı, polisler tanımayınca Arjantinli efsanenin aracını otoparka çekmesine izin vermediler. 

FutbolArena Dış Haberler - 2018 Dünya Kupası'nın açılış maçında Rusya ile Suudi Arabistan karşı karşıya geldi. Luzhniki stadında oynanan müsabakayı izlemeye gelenler arasında Arjantin futbolunun efsanelerinden Maradona da yer aldı. Ancak maç öncesi Luzhniki stadında ilginç bir an yaşandı. 

Arjantin futbolunun efsane isimlerinden Maradona, Rusya - Suudi Arabistan maçını izlemek üzere Moskova'ya, Luzhniki stadına geldi. Luzhniki stadında görevli olan polisler Maradona'yı tanımayınca Arjantinli efsanenin aracını otoparka park etmesine izin vermedi. Bu yaşanan karışıklığın ardından görevliler, stat kapısının oraya geldi ve yaşanan karmaşa çözüldü. Maradona bu esnada maç öncesi uzun süre beklemek zorunda kaldı. 
 

Rusya - Suudi Arabistan seyirci sayısı


Rusya - Suudi Arabistan açılış maçı 5-0'lık skora rağmen futbol olarak izleyenleri tatmin etmedi. Ancak diğer taraftan tribünlerde müsabakaya büyük ilgi gösterildi.
Luzhniki stadında Rusya - Suudi Arabistan maçını 78.011 sayıda taraftar izledi. 

Dünya Kupası Haberleri FutbolArena'da!
 

FutbolArena Haber Turu (23 Ekim 2019)

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.