comScore

Maradona'ya şok! Havaalanında tutukladılar

22 Mayıs 2019, Çarşamba 21:40
Maradona'ya şok! Havaalanında tutukladılar

Diego Maradona eski sevgilisine olan 5 milyon sterlin değerindeki borcu ödemeyip davalık olduğu için polis tarafından gözaltına alındı. 

FutbolArena Dış Haberler - Maradona'ya büyük şok! Futbol dışında birçok olayla kamuoyundan düşmeyen Arjantinli eski efsane futbolcu Buenos Aires'te havaalanında gözaltına alındı. 

The Sun'ın haberine göre, Maradona eski kız arkadaşına olan 5 milyon sterlin olan borcundan dolayı davalık olan Maradona, Buenos Aires'te havaalanında polis tarafından durduruldu ve sonrasında gözaltına alındı. Kadınlarla olan ilişkisi gündemden düşmeyen Maradona'nın eski sevgilisiyle davalık olması sonucunda polis tarafından gözaltına alındığı öğrenilirken, kısa süre içinde Maradona'nın avukatından bir açıklama yapılması bekleniyor. 


Dorados'un teknik direktörlüğünü yapan Maradona üst üste 2. ligden 1. lige yükselme finallerde 2 kez kaybetmişti. 

ÇOCUK VAKASI

Maradona için geçtiğimiz aylarda da çarpıcı bir gerçek ortaya çıkmıştı. Uyuşturucudan kurtulmak için gittiği Küba'da daha önce 3 çocuğu daha olduğu ortaya çıkan Maradona'nın, DNA sonuçlarının olumlu çıkması halinde toplam çocuk sayısı 10'a çıkabileceği öğrenilmişti. 

Dünyadan Futbol Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Transfer Arenası (23 Ağustos 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.