comScore

Napoli Napoli

Maradona yine gazeteci fırçaladı

14 Şubat 2017, Salı 23:48
Maradona yine gazeteci fırçaladı

Gazetecilerle arası bozuk olan Maradona, İspanya'da da benzer bir sorun yaşadı.

FutbolArena - Futbolculuğu döneminde gazetecilerle arası çok kötü olan ve 90'lı yıllarda ülkesinde tüfekle gazeteci kovalayan efsane futbolcu Maradona İspanya'da da benzer bir sorun yaşadı.

MARADONA: "SENİ PARÇALARIM"
Real Madrid - Napoli maçı için İspanya'ya giden ve kaldığı otelde gazetecilerin akınına maruz kalan Maradona, "Bırakın da yemek yiyeyim. Odanız yoksa bu otele giremezsiniz. Sizin burada odanız yok, hemen oteli terk edin. Benim istediğim şekilde ailemle konuşma hakkım var." diye çıkıştı... Gazetecinin "Nasılsın? Yarınki maçtan ne sonuç bekliyorsun?" şeklindeki sorularını yanıtsız bırakan Maradona, aynı basın mensubunun mikrofona vurduğunu iddia etmesi üzerine ise "Eğer sana vurursam, seni parçalarım." karşılığını verdi.

Maradona efsane olduğu ve İtalya Serie A'da şampiyon yaptığı Napoli'yi desteklemek için bu maçta tribündeki yerini alacak. Konuyla ilgili gelişmeleri maç öncesi basın toplantısında Luka Modric'e ve Zidane'a da soran gazeteciler ilginç yanıtlar aldı. 

MODRİC: "TANRIYA ŞÜKÜR MARADONA OYNAMIYOR"

Modric, "Tanrıya şükürler olsun ki yarın Maradona oynamıyor." diyerek esprili bir cevap verirken, Zidane ise "14 yaşındayken izleme şansı bulduğum Maradona'ya büyük saygı gösteriyorum ama yarın beni endişelendiren isimler Napoli'nin ileri üçlüsündeki Callejon, Insigne ve Mertens olacak. Bizim de iyi oyuncularımız var. İyi bir maç olacak. Zorlanacağız ama yarınki maça hazırız."

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"