comScore

Maradona gözaltına alındı! Soyunma odasına girmeye çalışınca...

16 Haziran 2018, Cumartesi 19:17
Maradona gözaltına alındı! Soyunma odasına girmeye çalışınca...

Diego Maradona, Arjantin - İzlanda maçına Messi'nin penaltı kaçırmasına sinirlenince karşılaşma sonrasında Arjantin soyunma odasına girmeye çalıştı. Rus polisi, Maradona'yı gözaltına alındı. 

FutbolArena Dış Haberler - Arjantin - İzlanda maçı sonrasında şoke eden bir gelişme yaşandı. Maçı statta izleyenler arasında Arjantin futbolunun efsane isimlerinden Maradona da vardı. Maradona 1-1 biten maçın ardından oynanan futbol ve skorun yanı sıra Messi'nin performansına da tepki gösterdi. 

MARADONA GÖZALTINA ALINDI İDDİASI
Arjantin - İzlanda maçının ardından Diego Maradona'nın, penaltı kaçıran Messi'ye tepki göstermesinin ardından yıldız futbolcuyla konuşmak için soyunma odasına girmeye çalıştığı iddia edildi. Gazeteci Jason Miocic'in haberin göre, Messi'ye tepki gösteren Maradona maç sonu son derece sinirli bir şekilde Arjantin soyunma odasına girmeye çalıştı. 

Rus polisinin engel olduğu Maradona'yı gözaltına alındığı öğrenildi. 
 

Lionel Messi'nin İzlanda maçında kaçırdığı penaltı


Arjantin Milli Takımı'nın dünyaca ünlü yıldızı Lionel Messi, 64. dakikada kazanılan penaltıda beyaz noktaya gitti. Ancak Barcelona'nın yıldız futbolcusu Lionel Messi'nin penaltısını Hannes Halldorsson kurtarmayı başardı.

Opta bilgisine göre, Lionel Messi, Barcelona ve Arjantin'da son 7 penaltının 4'ünü kaçırdı. Genel fotoğrafa baktığımızda ise Lionel Messi, kariyerinin son üç sezonunda attığı 16 penaltının 9'unu kaçırdı. Sadece 7 kez golü atmayı başardı. Lionel Messi sezon içerisinde de birçöok penaltı vuruşundan yararlanamıştı.

Dünya Kupası Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)