comScore

Manisaspor Manisaspor

Manisaspor'un hedefi ilk 6 sıra!

06 Ocak 2017, Cuma 17:34
Manisaspor'un hedefi ilk 6 sıra!

TFF 1.Lig ekiplerinden Manisaspor teknik direktörü Sait Karafırtınalar, takımının ligdeki hedefini açıkladı.

FutbolArena - TFF 1. Lig ekiplerinden Manisaspor Antalya'da ikinci devre hazırlıklarını sürdürürken Teknik Direktörü Sait Karafırtınalar açıklamalarda bulundu. TFF Lig'de üst sıralara oynamak istediklerini belirten Sait Karafırtınalar, sezon kendilerini ilk 6.sıra içerisine atmak istediklerini söyledi. 

KARAFIRTINALAR: "HEDEFİMİZ ÜST SIRALAR"
Sait Karafırtınalar ligin ikinci yarısının zorlu geçeceğini ve buna hazırlandıklarını belirtirken "İkinci devre saha şartları biraz daha ağırlaşacak. Soğukların ardından sıcaklar da fazlalaşacak. Lige tutunmuş olduğumuza inanıyorum. Bundan sonraki hedefimiz üst sıralarda yerimizi daha çok pekiştirip, ilk 6'nın içine kendimizi atmaya çalışmak olacak." diye konuştu.

Göreve geldiklerinde takım üzerinde ciddi bir baskı olduğunu ve işlerinin kolay olmadığını belirten Sait Karafırtınalar "Bu, her geçen hafta daha da azaldı. Taraftarımız takımımıza güvenmeye başladı. Bunun takımın oynadığı futbol, verdiği mücadele ile alakası olduğunu düşünüyorum. Taraftarımızın olduğu kadar Manisa'daki yerel yönetimlerin de desteğine ihtiyacımız var. Manisaspor bu şehrin meselesi olmalı'' diye konuştu.

FutbolArena Haber Turu (30 Ekim 2020)