comScore

Manisaspor'da Sait Karafırtınalar iddialı!

07 Ekim 2016, Cuma 14:39
Manisaspor'da Sait Karafırtınalar iddialı!

Manisaspor'da yenik teknik direktör Sait Karafırtınalar takımı ile ilk idmanını gerçekleştirirken iddialı açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Hedeflerinin Süper Lig olduğunu belirten Manisaspor'un yeni Teknik Direktörü Sait Karafırtınalar "Gönlümüzde aslan değil, aslanlar yatıyor. İlk 2 olmaz mı?, olabilir. O olmazsa, play off var. O da olmazsa ilk 10 da bir hedeftir. Bunlar politik cevaplar değil, samimi konuşuyorum. Ben buraya çalışmaya geldim. Varımı yoğumu ortaya koymaya geldim. Elbette takımla birlikte ben de bir yerlere gelmek istiyorum. Bu ilk 2, ilk 6, ilk 10 olabilir. Ama bu takım asla düşmez" dedi.

Manisaspor'un ligdeki konumundan memnun olmayan Sait Karafırtınalar "Manisaspor'un yeri burası değil. Ben başarısızlığı uyum sorununa bağlıyorum. Oyuncular da hoca da yeniydi. Sıkıntı var gibi görünüyor ama aşılmayacak gibi değil. Tabii ki eksik vardır. Ama lider takımlarda bile eksik var. Şu anda transfer yapamayacağımıza göre, eksikleri mevcut kadro içinden gidermenin yollarını arayacağız. Potansiyeli olan bir kadroya sahibiz. Mücadele gücümüzü ön plana çıkarıp, her maçta kazanmak için ter dökeceğiz" ifadelerini kullandı.

FutbolArena akşam haberleri turu (13 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.