comScore

Manisaspor'da Sait Karafırtınalar dönemi

05 Ekim 2016, Çarşamba 12:21
Manisaspor'da Sait Karafırtınalar dönemi

TFF 1. Lig'de alınan kötü sonuçlardan ötürü geçtiğimiz günlerde Koray Palaz ile yollarını ayıran Manisaspor, son olarak Kayseri Erciyes'i çalıştıran Sait Karafırtınalar ile her konuda anlaştı.  

FutbolArena - TFF 1. Lig'in henüz ilk yarısı tamamlanmadan 2 farklı teknik direktör ile çalışan Manisaspor 3.kez yeni teknik direktör arayışına girdi. TFF 1. Lig'in başlamasına kısa bir süre kala verilen sözlerin tutulmadığı gerekçesi ile istifa eden Mehmet Altıparmak'ın yerine getirilen Koray Palaz Manisaspor'un başında 6 hafta kalabildi. Geçtiğimiz günlerden Koray Palaz ile yollarını ayıran Manisaspor yönetimi 3. kez teknik direktör arayışına girdi.
 
Yeniden teknik direktör arayışına giren Manisaspor son olarak Kayseri Erciyesspor'u çalıştıran Sait Karafırtınalar ile her konuda anlaşma sağladı. Manisaspor Kulüp Başkanı Abdullah Mergen ile her konuda anlaştıklarını doğrulayan Sait Karafırtınalar, “Başkan ve yönetimle ile 2 saat görüşme yaptık. Neler yapabiliriz, devre arasında nasıl adımlar atılabilir konularını konuştuk. Hayırlısı olsun” şeklinde konuştu. 

FutbolArena akşam haberlerit uru (16 Ağustos 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.