comScore

Manisaspor'da hedef üst sıralar

01 Eylül 2016, Perşembe 13:33
Manisaspor'da hedef üst sıralar

TFF 1. Lig ekiplerinden Manisaspor'da göreve yeni başlayan Koray Palaz yeni sezon hedeflerini açıkladı.

FutbolArena - Manisaspor'un çalışmalarını sürdürdüğü Tarık Almış Spor Tesisleri'nde yaptığı açıklamada "Başkan ve yönetim kuruluyla yaptığımız toplantılarda birkaç takviye ile takımı farklı bir yerlere götürebileceğimizi planladık, konuştuk. Yönetim de yavaş yavaş gerçekleştiriyor, bu işler kolay olmuyor." şeklinde konuştu. 

Manisaspor'un hedeflerinin büyük olduğunu belirten teknik direktör Koray Palaz "Manisaspor'un hedefi üst sıralar olacaktır. Bir üstteki grubu zorlamak için elimizden gelen bütün mücadeleyi vereceğiz. Buradaki potansiyelin, buradaki kalitenin farkındayız, ben ve teknik ekibim bu işe hazırız. İnşallah hedeflediğimiz noktalara geleceğiz" dedi.
Son olarak gerçekleşen transferlerden kendisinin de bilgisi olduğunu belirten Koray Palaz "Michael Eneramo iyi bir oyuncudur. Ekonomik şartları da göz önünde bulundurursak, takıma kazandırmak kolay bir süreç olmayabilir. Doğru transfer doğru zamanda yapılmalı. Michael Eneramo'yı, istediğimiz seviyeye getirdikten sonra diğer oyuncularla takıma çok katkısı olacağını düşünüyorum" ifadelerini kullandı. 

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.