comScore

Manisaspor Manisaspor

Manisaspor'da Sait Karafırtınalar'dan hakeme olay sözler

30 Eylül 2017, Cumartesi 23:50
Manisaspor'da Sait Karafırtınalar'dan hakeme olay sözler

Manisaspor Teknik Direktörü Sait Karafırtınalar, Eskişehirspor yenilgisi sonrası "Hakem nasıl istediyse öyle oldu" dedi.

FutbolArena - Manisaspor, TFF 1. Lig'in 7. haftasında Eskişehirspor'a 3-2 mağlup olarak 5. yenilgisini aldı. Maç sonrası açıklamalarda bulunan Manisaspor Teknik Direktörü Sait Karafırtınalar, hakemin yönetimi beğenmediğini dile getirdi.
 

Sait Karafırtınalar, Eskişehirspor - Manisaspor maç sonu açıklamaları


Sait Karafırtınalar, "Hakem nasıl istediyse öyle oldu. Oyuncularımı tebrik ediyorum. Sadece maç kaybettik, yenilmedik. Burada 10 kişiyle bu coşkulu taraftarın önünde hakikaten güzel işler yaptılar. Çok iyi oynamadık ama çok iyi mücadele ettik. Onları buradan tekrar kutluyorum. O tahriklere kapılmadılar. Daha fazla da oyuncumuz atılabilirdi. Rakipten de atılması gerekiyordu. Devreyi bir türlü bitirmedi. İkinci yarı neredeyse 6 tane oyuncu değişti, 4 dakika uzatma verdi. Bahane değil arkadaşlar, çok kötü maç yönetti. Biz de ilk yarı için çok kötü oynadık, öne geçtik ama son dakika o golü yemeseydik, devreye 1-0 önde girseydik, buradan çok daha farklı bir skorla ayrılabilirdik" dedi.

FutbolArena Haber Turu (30 Ekim 2020)